Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha egyedül mentek autóval a...

Ha egyedül mentek autóval a babátokkal, akkor a hordozót hova teszitek? Anyósülésre vagy hátra?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

HA családdal megyünk akkor egyértelmű, de ha egyedül? Akkor az anyósülésre rakjátok nem köti le a figyelmet? Ha meg hátra akkor nem látjátok normálisan. Mik a tapasztalatok?


2009. szept. 13. 10:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Az anyósülésre és gyakran rápillantok! Hátul el sem tudnám képzelni!!!
2009. szept. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én is előre! Nagyon figyelek rá, hogy még véletlenül se vonja el a figyelmemet a vezetéstől,max a piros lámpánál megsimizem, beszélgetek hozzá. Neki is jó, ha lát engem, hátul szerintem üvöltene egyedül!
2009. szept. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok! Nekem még nincs ilyen tapasztalatom, és vezetni is inkább csak akkor vezetek, ha a párom is velem van, inkább ő a sofőr. De nekünk, ha esetelge egyedül mennék a babóval nem is lehetne előre tenni a babülést, mert nem lehet kikapcsolni a légzsákot. Pedig úgy tudom, hogy előre csak akkor lehet, ha nincs légzsák vagy ki van kapcsolva. Vagy ezt annyira nem kell figyelembe venni ilyen esetben?

Bocs az offért, csak érdekelne, hogy nektek nincs ilyen gond?

2009. szept. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Sajnos a mi autónkban nem lehet kikapcsolni a légzsákot, de muszály néha eljutnom a párom nélkül is. Ilyenkor elöl van a kislányom...Tudom, hogy felelőtlenség, és büntetendő.
2009. szept. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mindig hátra teszem, mert elől nem lehet kikapcsolni a légzsákot.
2009. szept. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Második vagyok! Nekünk az anyós ülésnél nincs légzsák!
2009. szept. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sajnos nekünk sem lehet kikapcsolni a légzsákot így hátul ült. de szerencsére szinte azonnal elaludt ahogy elindult az autó, úgyhogy nem volt gon.
2009. szept. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Amíg pici volt a légzsák miatt hátra (nem lehetett kikapcsolni) az anyós ülés mögé, és a belső tükröt rá állítottam ahogy tudtam. Az ülést totál előre húzotam. Inkább sírjon egy kicsit míg megállok, mint valami baj történjen. De többnyire elaludt a kocsiban. Már egy éves és a biztonsági ülésből jól kilát, látjuk egymást is, így nincs gond.
2009. szept. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mi elég gyakran utazunk kettesben, mert szüleim Sopronban, tőlünk 110 km-re laknak.

Nekünk ki van kapcsolva a légzsák, és előre teszem a hordozót, 6 hónapos a kislányom. El sem tudnám képzelni hátul, hogy nem látom, vagy éppen így terelné el a figyelmemet. Persze szokás kérdése.

2009. szept. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!