Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti éjelente hason vagy háton...

Ti éjelente hason vagy háton fektetitek a babátokat?

Figyelt kérdés
Én nem merem hason, pedig van légzésfigyelőm...
2013. márc. 7. 11:34
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nekünk is van légzésfigyelőnk,ami sajnos már riasztott párszor. Viszont a hátán alszik. Próbáltam én hason,de úgy folyton felébredt és mivel nem tudott megfordulni,ezért fent volt sokat. Háton nagyon jókat aludt. Most,hogy már meg tud fordulni,nappal hason altatom,éjszaka viszont nem tudom úgy altatni,a hátán szeret.
2013. márc. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Az én lányom most 2 hónapos.

A kezdetektől hason alszik,úgy szeret.

Ha háton rakom le sír,hisztizik,nem szereti.

Így éjjel-nappal csak hason alszik.

2013. márc. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
nekem is hason alszik mind a kettő, hasfájásuk volt, így szokták meg
2013. márc. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Este a hátára tesszük le,így alszik az első éjjeli evésig,ami után hasra teszem vissza.Teát így is, úgy is szereti :)De talán hason jobbakat alszik. :)
2013. márc. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 frászkarikaborsó ***** válasza:
3 hetes kora óta hason altatom, mert akkor jöttem rá hogy hiába mondja mindenki hogy úgy nem szabad, az én babám csak úgy alszik 20 percnél többet egyhuzamban. Légzésfigyelőnk van, most 4 hós, még egyszer sem riasztott és szuperü alszik azóta is.
2013. márc. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Fiam fél éves, és csak háton tud elaludni, úgy is alszik egészen hajnali 2-3-ig, akkor megébred és elkezd rúgkapálni álmában, olyankor hasra fordítom, és reggelig úgy húzza a lóbőrt.
2013. márc. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. márc. 8. 09:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!