Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hós babánk először lenne...

7 hós babánk először lenne bébiszitterrel. Hogyan kezdjük?

Figyelt kérdés
Mennyi ismerkedés kell a baba és a szitter között? A házassági évfordulónkra szeretnénk a baba születése óta először elmenni kettesben a férjemmel, ergo most lenne először a baba "idegennel". (még sosem vigyázott rá senki más rajtunk kívül egy percet sem). Ilyenkor mi a jobb, ha délutánra hagyjuk a bébiszitterrel, v. estére is lehet mikor alszik? Hogy kezdjük a hozzászoktatást? Mire figyeljünk?
2009. szept. 13. 11:04
 1/4 anonim ***** válasza:

nekem 6 hós a bebim,. o kb harmadik talalkozas utan fogadja el, hogy az intim szferajaba jojjon az illeto

lehet ugy is, hogy ugyanazon a napon elmegy, visszajonb egy ora mulva, marad, babazik, elmegy, visszajon egy ora mulva stb.

nekunk ez amodszer mukodott :D

2009. szept. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi ismerősre hagytuk (akit eddig ugyan már látott párszor fogta is az illető de azért ez merőben más)2-3 órára 1 hete(5 és fél hósan)semmi előhang nem volt.De a bébiszitter szerintem menjen párszor oda mikor ti is ott vagytok és az első alkalom akkor legyen este mikor alszik akkor kevés az esély arra hogy felébred.(persze az én lányom már régóta átalussza az éjszakát szinte biztosan ha letesszük és elaludt reggelig szavát sem hallani)én legalábbis így csinálnám és elérhető lennék közelbe mennék első alkalommal hogy bármikor mehessek ha nagyon extra a helyzet.De nem lesz gond ne aggódj!
2009. szept. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
19%

Szia!


Sztem erre a kérdésre azért nem röpködnek a válaszok, mert nagy átlagban nem fogadnak a magyar családok bébicsőszt, főleg nem 6 hósan! Az előző válaszoló valszeg külföldi lehet és valszeg ott ez lehetséges, elfogadott dolog. Nekünk is kicsi a baba, 4 hónapos , de eszembe nem jutna azért beengedni egy idegent a mi kis magánszféránkba, mert épp házassági évforduló lesz! Jövőre is lesz, és akkor már nagyobb a baba is! (esetleg el lehet őt is vinni egy hosszú7végére...)

2009. szept. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szerintem lazán menjetek, igaz régi kérdé ha jól látom.

De mi a 3 hónapos lányunkat is ráhagytuk 2-3 órára.

nekünk is van magánéletünk.

2011. jún. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!