Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6,5 hónaposan beleültetnéd...

6,5 hónaposan beleültetnéd egy ilyen bébitaxiba?

Figyelt kérdés

Két hete tud a lányom ülni, mászásból ül ki. Soha nem ültettem,magától csinálja.


Utálja a babakocsit, kézben meg nehéz addig tartani,míg a nagyobb lányom játszik kinn:(:(


[link]


2013. márc. 7. 13:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Talán abba, amelyikbe be is lehet kötni.
2013. márc. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem. Talán, mert úgy érzem, hogy a 2 hete ülni tudó babának megerőltető lehet folyamatosan egyensúlyozni, ha egy ilyen szerkezetben tolják. A babakocsiban mégiscsak hátra tud dőlni (látom, hogy ennek is van háttámlája, de az függőleges, s nem döntött) pihenni.

Illetve én eleve nem szeretem a bébitaxikat, mert azok a babák, akiket eddig ilyenben ülni láttam, de már hajtották azokat, párhuzamosan mozgatták a lábukat, nem váltott lábbal hajtották, ami a gyógytornászunk szerint nem jó. Ezeknél a gyerekeknél én azt tapasztaltam, hogy aztán a kismotort sem váltott lábban hajtják.

2013. márc. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

A nagytesó kapta anno, 9 hónaposan, kisebbeknek van direkt lábtartó is:)

EGyébként ő szépen váltott lábbal motorozik:):)

2013. márc. 7. 13:25
 4/8 anonim ***** válasza:

Akkor neked pozitív tapasztalatod van a bébitaxival kapcsolatosan. Én pedig megmaradok ilyen aggódós anyukának. :-)

Második voltam

2013. márc. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. márc. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nem ültetném bele
2013. márc. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

max.10 hónaposan

ilyenbe visszon bele: [link]

2013. márc. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ilyet a fiam most kapott 9 hósan.Pedig ő már állt is 6,5hósan,de nem merte volna belerakni.Persze nagyon jó és imádja most:)
2013. márc. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!