Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek szorulásos a babája...

Akinek szorulásos a babája hogyan oldja meg?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem mert, 7 hós(egy hét múlva 8) anyatejes a babám és 6 hónapos korában kezdtem a hozzátáplálást, már előtte is ritkán volt széklete, de az normális, de most hogy elkezdtük a hozzátáplálást most is, nincs semmi baja elvan nem zavarja, hogy ritkán van széklete, de mikor kell kakilni akkor ordít, pedig minden nap kap szilvát, narancslevet, barackot,felváltva, már félek neki adni répát rizspépet, babánt is csak egyszer adtam neki, ja a túró, meg a sajt bevezetéséről ne is beszéljek,rendesen félek, de nem lehet mindig ezeket adni, ja és még így is bogyózik, nem akarok gyógyszert adni neki
2013. márc. 7. 13:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Itasd és mozgasd minél többször, hátha az is segít!
2013. márc. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
hozzataplalas kezdetekor ez normalis meg annal is, akinek elotte nem volt gondja. A lanyom is hasonloval kuzd, csak nem sir. Ami segitett az pont a tejtermek bevezetese volt, minden nap meg kell ennie egy feher joghurtot, kulonben szenved. Az alma peldaul ot megfogja, ezt hanyagolom is nala
2013. márc. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

az én lányom nem volt szorulásos, sem hajfásós, viszont a napi joghurt tényleg lazábbá tette a székletét!

Próbáld ezt és a kis tornáztatást, talán ezek segítenek.

2013. márc. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a joghurtot elkezdem akkor, annyit pörög egész nap, a mozgással nincs gondunk. Joghurtot milyet simát natúrt, vagy Activia natúrt?
2013. márc. 7. 13:45
 5/11 Jégtánc ***** válasza:
Sima natúrt,Activíát semmiképp.
2013. márc. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi!
2013. márc. 7. 14:01
 7/11 Jégtánc ***** válasza:
Nm:) Egyébként a banán ha rendszeresen minden nap adod,akkor székletlazító.Ha csak 1x akkor szorulást okoz.
2013. márc. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én lányzóm eszi az Activia-t... meggyeset v natúrt. Semmi baja tőle, nagyon szereti.
2013. márc. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
5napíg adj neki NORMAFLORT és rendbejön!
2013. márc. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
csipkebogyótea és kamillatea nekünk bevált a szorulásra!6 hós kisfiú Anyuja
2013. márc. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!