Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák akiknek a babája...

Anyukák akiknek a babája cumisuvegen aludt el, hogyan sikerult leszoktatni errol?

Figyelt kérdés

1es fel éves ,nem dudozik,csak alvashoz van a cumisuveg ,delutan es este.

ugyszoktam eddig ,hogy odaadom neki a kiságyába ées kijovok ,igy szepen elalszik maga. de már jo lenne ha nemkene lefekveskor cumisuvegbol adni neki a tejet . fogak miatt stb ...

otletek ? kinek hogyan sikerult ?


2013. márc. 7. 10:59
 1/3 anonim ***** válasza:
egyszerűen ne add neki és aludjon el! Este egyébként én a kezeben (betámasztom szopipárnán a künyököm) altatom a lányom miközben issza az esti tápszert! Azzal nincs semmi gond, majd leszokik, de az ágyban nem is hagynám egyedül a cumisüveggel... Szerintem mond el neki, h már ehez ő nagy és egyszerűen csak adj neki este itató üvegből, és utána lefekvés, max. ha igényli a cumizást, adj neki CUMIT! :) Délután pedig egyszerűen csak tedd le... Ha fáradt el fog aludni! Ha nyűgösködik, akkor hagyd, próbáld letenni, pár nap rossz lesz, de utána beáll!
2013. márc. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ahogy az előző mondta, adj neki cumit lefekvéskor, ha szereti, esetleg inni pár korty vizet. Változtathattok az esti rutinon, pici mese, ének...?

Közben nappal tanítsd poharazni, élvezni fogja! Hagyd próbálkozni, adj rá zsebes előkét pl. Végül tök szívesen megissza a tejet este, fürdés-fogmosás előtt. Ha eleinte nem annyit, mint az üvegből, ne ijedj meg. Pár nap alatt át fog állni, ha meg mégis szomjas lesz éjjel, kaphat vizet. Nem lesz gond, hajrá!

2013. márc. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

amugy napkozben poharbol iszik mar regota, az megy neki :)

koszi az eddigi otleteket meg varom :)

2013. márc. 7. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!