Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Búzát, zabot, rozst hogyan...

Búzát, zabot, rozst hogyan adtok babátoknak? Olvastam, hogy 6 hónapos kortól ajánlják, de tanácstalan vagyok a bevezetésével kapcsolatban.

Figyelt kérdés
2009. szept. 13. 12:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Zabpehely, rozspehely, búzapehely, mind nagyon finomak. Öt perc alatt megfőzöm kásának, ízesítem gyümölccsel, vagy mézzel, cukorral. Tejjel főzve is nagyon finom nagyobbaknak. Ez az eredeti műzli. Tescoban, Cba-ban lehet kapni fél kilós vagy negyedkilós kiszerelésben. Nyersen elég kemény, ezért kell főzni.
2009. szept. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
szia, én a Milupa 7-gabonás pelyhet adom a babámnak, ennek 99,5%-a gabona (búza, zab, rizs, köles, árpa, kukorica, rozs), többi vitamin és ásványi anyag. Csak a gyümölcshöz kell keverni és kész, nagyon szereti! Tescoban kapható.
2009. szept. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! A héten kipróbálom!
2009. szept. 13. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!