Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónapos babáitokról írnátok...

5 hónapos babáitokról írnátok dolgokat?

Figyelt kérdés

Miket esznek,miket csinálnak már, hány gramm hány cm...?


az én fiam csak oldalra fordul azon kívül nem fordul át egyik irányba sem.

Még nincs fogunk.

60 cm 6800 gramm

rengeteget magyaráz,sokat nevetgél


ha fekszik és megfogja az ujjunkat próbálja felhúzni magát



2013. márc. 8. 07:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Lányom 68-70centi,pár napja volt 7720gramm.Anyatejes,csak este eszik tápot,gyümiket eszegeti,zöldségeket nem.

Hátról oldalra fordul.Néha próbál hasra is,de nem megy neki.Próbál hasról hátra is (hason alszik) ,de ez álmában sikerül csak neki véletlen.Sokat beszél,nevetni nem tud még nagyon.Megfogja a dolgokat,átveszi másik kezébe,rázza.Arcunkat megfogja,simizi a kezem etetés közbe.Ha az arcára teszek valamit,leveszi.Kicsit tartom,akkor ül,de egyedül még felborul.Tartja magát hason rengeteg ideig.

2013. márc. 8. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

15-én lesz 5 hónapos a lányom. 7.5 kg és 66 cm, pufifóka :).

Anyatejes, még nem kap mást. Ő is csak oldalra fordul, még nem fordul meg. 5-10 percig bír hason lenni utána elfárad.

Még neki sincs foga. Beszélget, sikongat. Még nem próbálja felhúzni magát. Megfogja az arcunkat, játékokat, játszik velük.

2013. márc. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A Fiam 7610gr. és 71cm-er. (3.880/52 született)


Alma, banán, barack, répa, krumpli, sütőtök, brokkoli,körte, szilva- és ezek kombóját eszi. Néha kap vaniliás tejpépet, egyébként még anyatejes. A glutént is a héten kezdtem el neki.

Még nincs fog, doki néni szerint még semmi jele (lehet h nem is bánom) :)

Egyfolytában vigyorog, sikongat, kiabál, dumál. Matat már mindennel.

Már hasról hátra fordul, illetve az oldalára ha valami játékot el akar érni.

Egyfolytában űlne, ha az ölemben van kinyomja magát, nagyon erős. Imád hason , úgy is alszik. Imád sétálni, szereti ha énekelek neki. :)

2013. márc. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én lánykám 6960 gramm és 65 centi. Nagyrészt anyatejes, de eszik már almát, barackot, szilvát, körtét, sütőtököt és krumplit is. Este gluténmentes tejpépet kap. Kapaszkodva hasra fordul, hason eljátszik negyed órát is, popsiját tolja fel, próbál kúszni. Sokat mosolyog, néha nevet és szinte egyfolytában gagyarászik, sikongat. Foga nincs, szerintem még nem is lesz egy darabig. Ja és a rezgőszékben hintáztatja magát, úgyhogy már nem is merem beletenni.
2013. márc. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
1vagyok.foga nincs,de 4hónaposan nem volt jele még hogy jönne
2013. márc. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Emianya ***** válasza:
a fiam 7190gr es 67cm.en mar 4 honapos kora elött ket hettel elkezdtem a hozzataplalast,mert nem hizott semmit.azota teljesen jo.kis örökmozgo,fordul hasrol hatra,meg visza is.es hatrafele kuszik.minden kell neki,es mindent megfog nezeget.mindig jar a szaja"dumal:ööö...üüüü..mööö stb.felhuzza magaat,ülni akar,sokat nevet,sikongat,es ugy csinal,mindha buborekot akarna fujni nyalbol.eszik zöldseg,gyümölcs bebietelt,grizpepet,es anyatejes.mikor olyan kedve van,eljatszik akar egy orat is egyedül.de jobban szereti ha jatszanak vele.es mar 2 foga van.szerintem jön a következö is,mert nagyon nyalas es nyügös 2 napja :(
2013. márc. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!