Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen Fisher Price-os játékai...

Milyen Fisher Price-os játékaitok vannak? Megvagytok elégedve velük?

Figyelt kérdés
2009. szept. 13. 16:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk Sütifaló bödönünk van meg kaptunk szerszámpadot és mindkettőt szereti 9 hónapos babánk.
2009. szept. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
pihenőszékünk van és nagyon megvagyunk vele elégedve:)
2009. szept. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Elég sok termékünk van, minddel elégedett vagyok. Zsiráf, amelyiknek kockák gurulnak le a testében, golyópálya, nagy segítség volt az állni tanulásban, oroszlános járássegítős kismotor, ugráló zebra, ez új szerzemény, csak ajánlani tudom, sok-sok Little people termék: repülő, farm, iskola, autók, stb. Most ennyi jut eszembe.

Ezek nagy részét használtan vettem a teszveszen, igazán baráti ára volt így. Néhányat kaptunk, de meggyőződésem, hogy a minősége olyan jó, hogy egy gyerek nem tudja elnyűni.

Ha van kérdésed, írj, szívesen válaszolok.

2009. szept. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
szia.járássegítőnk van,és formabedobós csiga,ja és egy majmos rágóka.Szerintem is jok,de én biztos nem adnék ennyi pént egy játékért amennyibe ezek kerülnek.Rengeteget nézelődök játékok közt és a családban is sok féle van.Vannak olcsó és ugyanolyan jó minőségű játékok meggyőződésem szerint.bármilyen játékot is vesz az ember annyira sokat nem játszanak vele,hogy tönkretegyék.
2009. szept. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Tanuló kutyus, tanuló telefon (ezek újak és imádja), majmos csörgő és a nagy akváriumos hintát most adtam el teszveszen, mert kinőtte, de azt is nagyon imádta! Most 9 hós, az 1 éves szülinapjára tervezem a hipp-hopp zebrát, de ez még nem tuti. :) teszen tényleg olcsón hozzá lehet jutni ilyenekhez.
2009. szept. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekünk kétféle rágókánk van. Elég nagy és nehéz. A második kupánvágása óta nem adom a babámnak.
2009. szept. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Hajónk van hajóskapitánnyal és a hozzá tartozó "lego" elemekkel. Szereti a picim ő 9 hónapos. A sütifaló bödönt még megfogja kapni nemsokára.
2009. szept. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Noé bárkája kattógós állatokkal, vonat kattógós állatokkal, cirkusz vonat kockákkal, zenélő szék éjjeli szekrénnyel, golyópálya, kelj fel pingvin, teknős amiben golyók pörögnek, halacska amibe kockákat lehet dobálni. REzgő disznó!

Főként a világítú játékokat szereti a lányom ami valami fényt is ad

2009. szept. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!
2009. szept. 13. 21:12
 10/13 anonim ***** válasza:
Hintás szék és szuper :)
2009. szept. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!