Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A ti babatok is eldöl?

Kendrane kérdése:

A ti babatok is eldöl?

Figyelt kérdés
Kislanyom 8 hos. 2 napja allt fel magatol..ülni es maszni mar megy egy ideje de akar ülesröl akar allasrol van szo, folyton mellette kell aljak-üljek,mert eldöl es koppan a feje.Normalis ez?
2013. márc. 8. 23:12
 1/3 anonim ***** válasza:
az enyém fél éves, még nem ül egyedül, eldől ő is. viszont pár lepuffanás után megtanulta, hogy megtartsa a fejét és óvatosan teszi le, nagyon vicces :)
2013. márc. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha koppan a feje hát koppan, ha mindig elkapod nem fogja megtanulni, hogy ne dőljön el.
2013. márc. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
mikor felült a lányom 2napig figyeltem rá hogy ha ült odasurrantam mögé és nagyon ügyesen megtanulta ez idő alatt hogy nehogy eldőljön. azóta sem koppant. állásnál is ez volt, de ott jóval tovább voltam a nyomába, 2-3hétig. párszor koppant de ennyi idő alatt megtanulta hogy kell állásból leülni, azóta se esett el kivéve ha egyensúlyát elveszti valahol.
2013. márc. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!