Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babát csak orvos küldi el...

A babát csak orvos küldi el ortopédiára, vagy nekünk kell elvinni magunktól?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy nekünk senki nem mondta, hogy kell menni ortopédiára. Senki!!! Mi még egyszer sem voltunk.
2009. szept. 13. 22:05
 1/9 anonim ***** válasza:
csípőszűrésen sem?
2009. szept. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem! Senki nem mondott semmit.
2009. szept. 13. 22:12
 3/9 A kérdező kommentje:

Egyébként már mászik a kisfiam, meg, ha megkapaszkodik fel is áll egy pici ideig.

Aggódom, hogy nem mentünk el. Nem hiszem, hogy lenne valami baj, de mégis. A védőnőnek kellett volna szólni, vagy a dokinak?

2009. szept. 13. 22:14
 4/9 anonim ***** válasza:

A doktornőnek kell beutalót írni.

Mondjuk a járáskontrollnál én szóltam, hogy írjon, mert mennénk. A csípőszűrésnél ő mondta.

2009. szept. 14. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
csípő szűrésen mi 8 hetesen voltunk, és a dokink adta a beutalót. elvileg ez kötelező szűrés. utána 4-6 hósan kellett vissza menni. mind 2x tökéletes kis csípőnk volt/van :)
2009. szept. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Akkor ma rákérdezek a dokinál. Ebben a hónapban lesz 6 hónapos.
2009. szept. 14. 08:55
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi négy hetesen voltunk először csípőszűrésen. Majd három hónapos korában kell újra menni kontrollra. Nekünk szólt az orvos és a védőnő is. Én bejelentkeztem és elmentünk. Egyébként nekünk azt mondták, hogy hat hetesen kell először, de a négy hetes kor sincs korán.
2009. szept. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Miért van az, hogy az ilyen dolgokat nem mondják el az első babás anyukáknak? Pedig azt hittem, hogy normális a dokinénink és a védőnőnk, de ezek szerint magamnak kellent mindenről informálódnom.Arról is itt olvastam, hogy 4 hónaposan kell vinni ortopéd orvoshoz a babákat.A párhetes csípő szűrésről nem is hallottam. De a doki miért nem szólt? Ez lenne a "feladata" nem?

Köszi szépen a gyors válaszokat.

2009. szept. 14. 09:18
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát...igen ez a doktornő feladata lett volna, és általában 6 hetesen szoktak beutalót adni.
2009. szept. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!