Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy lehet ezt bírni? Bővebben...

Hogy lehet ezt bírni? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Kisfiam most próbálkozik az üléssel, és tegnap délután 2 órán belül 2X hanyatt vágódott a parkettán. Óriási üvöltések közepette 10 perc után megnyugodott. Már én is sírtam. Honnan tudom hogy nincs semmi baja? Hogy lehet ezt lelkileg bírni? Még csak most kezdődtek az esések , de én úgy érzem már most is sokat esett...
2009. szept. 14. 08:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi éppen most vettünk egy szinte szobát lefedő szőnyeget azért, hogy ne legyenek ekkora esések.
2009. szept. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezek az esés dolgok érdekesek. Annak idején szerinted hányszor koppantunk a földön? És semmi bajunk.

Persze most, hogy anyuka vagyok, oda is rácsot fogok tenni, ahová az én szüleimnek eszébe sem jutott, ott is szőnyeg lesz... Egy kedvenc humoristám dumája "a gyerek elpusztíthatatlan". Picit túlaggódjuk.

Szerintem játszva tanuljatok meg esni, egy idő múlva majd, ha új testrészre esik fog csak újra sírni.

2009. szept. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És ha lekúszik róla, akkor visszateszed? Ő már jön utánam a lakásban mindenhova. 1X dőlt már el a szőnyegen is (sajnos elég pici a szőnyegünk) , de akkor is nagyon sírt az is fájt neki.
2009. szept. 14. 08:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Ne aggódj, tényleg fog még sokat esni. Persze az elején neki is nagyon furcsa, megijed, és azért sír. Nálunk sokszor azért sírt, mert kezdhette újból a felülést, felállást. Én megtanítottam, hogy a popójára huppanjon, amikor már felállt. Ülve sajnos csak az ilyen esésekből tanulja majd meg, hogy ne vágja hátra magát. Esetleg játszatok vele oldalra hempergőset, hogy megtanulja.
2009. szept. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia. Szerintem is kicsit túlaggódjuk. Persze én is. De bele lehet jönni... :) Esetleg tegyél mögé párnát (mondjuk nagypárnát, akkor esélye is van, hogy arra dől), akkor talán nem üti be magát. De valóban nagyon stramm gyerkőcök ők, nem lesz bajuk. Az én lányom is borult jó párszor, de aztán megtanulta, hogy tegye ki a kezét, ha dől. Meg egy idő után stabilabb is lett. Ő most indult el 3 hete, már egész jól megy és lekopogom, ügyesen esik, hátrafelé a popsiját dugja ki, előrefelé pedig a kezét teszi le. Persze így is minden veszélyhelyzetnél heteket öregszünk, főleg az apja, Ő még jobban aggódik, mint én. :) Mi most épp a sarkokat védjük le és nagy helyet csináltunk a nappaliban, hogy legyen bőven hely. 15,5 hónapos kislány anyukája.
2009. szept. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!