Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek mi a tapasztlata a...

Kinek mi a tapasztlata a babáknak való borostyán nyakláncrol?

Figyelt kérdés
2013. márc. 10. 18:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
51%
Minek egy csecsemőnek nyaklánc?
2013. márc. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
74%
Dentinox jobb volt, hókuszpókusz a lánc és még el is szakadt, a gyerek a szemet majdnem lenyelte.
2013. márc. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem nagyon jóó!:)Az én kisfiamnak volt,és többet ért,mint a Dentinox gél és/vagy társai.Eleinte szokatlan volt neki,mindig fogdosta(de soha sem ráncigálta),aztán megszokta.Sőt!Amikor kivettem a nyakából,mindig hiányolta,és ő maga kérte,hogy rakjam vissza._Annyira megszerette.:)


De kinek a pap,kinek a papné! :)

2013. márc. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
47%
Nekünk is bevált, ordítozós ébredések szipogós nyögdécseléssé szelídültek. Én abszolút nem hittem benne,(mondjuk már a ráolvasást is kipróbáltam volna, csak aludni tudjak :S) de mégis bevált.
2013. márc. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
36%
Nekünk nagyon bevált, a Dentinox semmit nem használt. Egyébként ez emészthető. Ezzel nem azt mondom ,hogy egye meg, de nem kell aggódni miatta.
2013. márc. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
41%
Az én lányomnak 3 hónapos kora óta van a nyakában,semmi probléma nincsen azóta sem vele,értem ezt az alatt,hogy nem bántja,piszkája,nem szakadt el.Szerintem jobb,mint ha nem volna..az ínye szegénykémnek 2 hónapja be van duzzadva,nagyon sokat nyűgös éjjel,de tényleg nem ordítva ébred,csak max.felsírogat,meg nyöszörög.Mellette dentinoxot használunk mi is,így előfordul,hogy 1-2 éjszakát átalszik.Most egyébként 1 éves,és még nincsen egyetlen foga sem.:-( Szóval én nem bántam meg,hogy megvettük,és még jól is áll neki:-)
2013. márc. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Tegnap vettünk,ma próbálom ki.Remélem beválik mert nagyon szenvedünk a fogzástol.
2013. márc. 10. 20:18
 8/19 anonim ***** válasza:
38%
nekünk is bevált a fiam eleinte szenvedett rátettük a nyakláncot, és nincs hiszti, meg sírás, csak egy kis nyöszörgés volt... most 2 éves és még mindig a nyakába van mert imádja! :)
2013. márc. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
16%

Lekopogom, de mi 3 hós kora óta egyetlen éjszakai ébresztőt sem kaptunk, most 17 hós 12 teljesen kinőtt foggal. Áldott legyen, aki kitalálta! Ha pedig nem ettől, hanem a saját habitusától ilyen a gyermekem, akkor ő legyen áldott! :)

Az embereknek mindig hinniük kell valamiben.

2013. márc. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
45%

Én soha nem akasztanék semmit a gyerek nyakába. Hallottam már olyat, hogy a baba megfulladt a borostyánlánctól, és olyat is, hogy elszakította és lenyelte a szemeket, később boncoláskor a tüdejében találták meg :(

Igen, tudom, egyenként van csomózva, de a babák nagyon találékonyak tudnak lenni.

Egyébként szerintem nagyon kényelmetlen is lehet, ha éjszaka forgolódik, beszorul a hurkácskáiba.

2013. márc. 11. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!