Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tehetnék? 4 hetes fiam az...

Mit tehetnék? 4 hetes fiam az esetek 90%ában végigsírja a pelenkázást, öltözést, fürdést.

Figyelt kérdés
4 hetes fiam az esetek 90%ában végigsírja a pelenkázást, öltözést, fürdést. A doki azt mondta, hogy általában már 2 hét után megszokják a babák ezeket. Volt más is így? Tapasztalatok? Esetleg praktikák amik beváltak?
2013. márc. 11. 00:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Én énekeltem neki és olyankor nem sírt. De öltözni most sem szeret.. 6 hónapos
2013. márc. 11. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
4 hetesen az enyém is ezt csinálta. 6 hónapos, de a nagyobb öltöztetés (sapka, kabát,kesztyű...) most sem szereti.
2013. márc. 11. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

6 hetes fiam is ilyen. A fürdéssel már megbarátkozott,de utána az öltöztetés,pelenkázás egy örökkévalóság,úgy ordít.

Hiába énekelek,csitítgatom.. Adom a cumit a szájába és akkor egy kicsit megnyugszik. Mondjuk lehet,nálam azért is ordít ennyire,mert utána van etetés és addigra már éhes.

Hogy fürdeted? Tartod a kezedben?

Kaja előtt,után?

2013. márc. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk csak a fürdés utáni öltözéssel volt baj. Végig ordított, aztán rájöttem, hogy fázik. Amióta 25 fokot csinálok fürdéshez, minden rendben.
2013. márc. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Leültetem, és kb 45 fokban tartom a hátát, fejét, és a jobb karját a kezemmel. De ha hasra fordítom, úgy mindig csendben van, viszont az addigi 1-2 perces folyamatos üvöltés miatt, amit a fürdés közben leművel, van, hogy inkább már csak gyorsan kikapom, hogy minél hamarabb letudjam. Az én hangomra mindig megnyugszik, és akkor is ha nálam van, de fürdetésnél beszélhetek hozzá akármit...nem használ. (Arról nem beszélve, hogy a saját hangjától nem is igen hallja.) Elég gyakran eszik, ami azt jelenti, hogy 2-3 órát 2 etetés közt nagyon ritkán van el, szóval azt se mondanám, hogy annyira éhes lehet addigra. Már fogalmam sincs mit tehetnék. De ezek szerint törődjek bele, és várjam a változást?
2013. márc. 11. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!