Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Quinny Mooddhoz keresek...

Quinny Mooddhoz keresek lábzsákot, kiegészítőket! Www.Youtube.com/watch? V=CzUL16_6-FY

Figyelt kérdés
Valaki tud segíteni,hogy hol találok, mert én sehol sem találtam. Azaz találtam, egy német oldalon, de drágábbak is a dolgok, meg nem is nagyon szeretnék onnan rendelni. Nem tudom mennyire megbizható. [link] Ilyen lábzsákról lenne szó. Valamint ha valaki tud még segíteni, hogy pohártartót, meg egyéb kiegészítőket honnan lehet venni, nagyon hálás lennék.

2013. márc. 11. 00:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Mivel ez egy új kocsi, még használtan nem nagyon kapsz hozzá semmit!

Csak a babyplanet, vagy brendonban lehet hozzá kiegészítöket venni!

Na meg ez nem egy olcsó kategória, használtan sem lesznek sokkal olcsóbb a dolgok hozzá, + még a posta!

2013. márc. 11. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem használtat keresek, csak egy oldalt, ahol esetleg nézegethetek hozzá kiegészítőket.
2013. márc. 17. 17:36
 3/3 anonim ***** válasza:

Www.babyplanet.hu


Ők Magyarországon a quinny, maxi cosi forgalmazói, ők látják el az összes boltot.


Sokat ne költs rá, 1 gyereket szolgál ki a kocsi,1 év után minden baja van!

Az első kerék nem forog ha bolyón van, a hidraulika hamar elromlik, az ülés a mosásban fakúl, a tolókar magasság állítója is elromlott.

Nem csak nekem, Barátnőmnek is!


Most vettem egy quinny senzzt, sokkal jobb!

2013. márc. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!