Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aggódtok vagy aggódtatok a...

Aggódtok vagy aggódtatok a szülés előtt, hogy a kisbabátok kinézetre és személyiségre nem rád és a párodra, hanem az anyósodra fog hasonlítani?

Figyelt kérdés
2010. nov. 25. 14:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ez számomra már a hülyeség kategoria. Ezek szerint szép problémamantes terhességed van, hogy ilyenekkel foglalkozol. Jó neked! :)

Nagyon sok boldogságot, és kívánom, hogy a babád Rád, és Párodra hasonlítson!

2010. nov. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de pont lesz@rtam, hogy kire fog hasonlítani.

Inkább az aggasztott, hogy egészséges baba lesz-e.

2010. nov. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én igen. Az anyósom olyan, mint a vasorrú bába a mesében. :D

Ezért nekem az első az volt, hogy egészséges legyen a lányom, a második meg az, hogy csak ne az anyósra üssön! :D

Szerencsére gyönyörű kislány lett belőle, csak a szeme színe az anyósé, de az meg szép kék neki (az egyetlen szép a kedves mamában a szeme).

Most a fiamat várom, megint parázhatok, bár most már nem annyira idegesít a dolog. Egy kisfiúnál azért más. Bár nagyon fogok örülni, ha cseppet sem hasonlít majd az anyósra.

2010. nov. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mindenki azzal szívatott minket, hogy majd vörös lesz a gyerekünk. Nekem szőke, férjemnek egészen sötét barna haja van. Én pont lesz.rtam, hogy milyen haja lesz a gyerekemnek, az foglalkoztatott, hogy minden rendben legyen velünk. Mondjuk azt sokszor elmondtam viccből, hogy csak ne az anyósra hasonlítson (alacsony, nagy fenekű, kis mellű, pont az ellentétem). Megszületett a kislányom, gyönyörű barna haja van, mint az édesapjának, és tiszta anyósom. Igaz korához képest jó egy fél fejjel magasabb, mint az átlag, szép karcsú alkatú. Talán még szerencsés is, hiszen azért anyósnak (hiába nem szívlelem, ez tényleg igaz) nagyon szép vonású az arca. A plusz poén, hogy utána szültem egy gyönyörű vörös hajú kisfiút...
2010. nov. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát tényleg elég gyagyás a kérdés. Én most a 3. babámat várom, mindkét gyermek tiszta apja, és a 4-d-s képek alapján ez a kicsi is kiköpött másik kettő. Nekem is elég csúnya az anyósom, de könyörgöm, ő egy 60 felé járó nő, a gyermekeim meg 4 és 2 évesek, szóval kiköpött ő nem lehetnek sehogyan se. Vonásokat lehet, hogy hordoznak, de annyi mindenki más családtagot is. Én ilyen dolgon nem aggódnék, ha meglátod, neked a legfontosabb szeretett személy lesz, akárhogyan is néz ki. Tulajdonságait nem lehet ugyan befolyásolni, de azért sokminden nevelés kérdése. Amihez jó adag kitartás kell :-)
2010. nov. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"Aggódni" én sem eszen aggódtam, hanem hogy rendeben legyen minden a kisbabámmal (nyilván Neked is ez az elsődleges.). Mikor megszületett, mindenki azt mondta: tiszta apja a lányom. Aztán ez módosult tiszta nagyanyjára, a szája tényleg teljesen olyan, de az orrától fölfelé én vagyok a gyerekkori fotók alapján. És bevallom (vessetek meg érte), nekem valahol jól esik, hogy magamat is látom benne.

Ami nekem nagyon rosszul esik, hogy anyukám "kivan", hogy a másik nagymamára hasonlít a lányka (és a 4D alapján a 2. is rá fog inkább) és 2 év alatt még egyszer nem mondta az unokájára, hogy szép. (Más, szőke kék szemű gyerekekre persze sosem felejti el megjegyezni.)

2010. nov. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem ez eszembe se jutott a terhesseg alatt. De a kislanyom tiszta anyosom, az arcmimikaja, a mosolya, a szemei. Szerencsere szep anyosom van, csak a termeszetet ne orokolje.
2010. nov. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem aggódtam, anyósom helyes nő. A jellemével sincs gondom, vagyis talán annyi, hogy túlságosan rendes és segítőkész, igazi jótét lélek. A mai világban ez nem túl nyerő sajnos...
2010. nov. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Igen :)

A barátnőm mondta egyszer: mi lesz ha anyósra fog hasonlítani? Én nem fogom tudni szeretni :D

szerencsére nem rá ütött :)

2010. nov. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én mondjuk nem gondolkoztam ezen, de végül a lányom tök úgy néz ki mint anyósom. :)

Mondjuk jóban vagyunk, és aranyos, szóval így nem zavar. :)

Még picike, így a személyisége még nem tudom milyen lesz.


De az tuti, hogy ha gonosz anyósom lenne, akkor én is nagyon féltem volna attól, hogy majd rá hasonlít.

2010. nov. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!