Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hamar elválasztás vagy hosszan...

Hamar elválasztás vagy hosszan szoptatás? Ki mit gondol melyik jobb?

Figyelt kérdés
2013. márc. 12. 09:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
69%

Nem sokat agyaltam rajta, mindenem azt mondja, hogy szoptassam, amíg kéri és nekem se rossz:) Mert ez kettőnkről szól.

Az első két éves koráig szopott (az éjjeli elhagyásába kellett bevatkoznom), a második egy éves és még javában szopik. Örülök neki.

2013. márc. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
60%
Én 11 hónaposan leválasztottam. Nagyon jó így nekünk. Az ok a kistesó, aki már itt van a pocakomban, de amúgy sem vagyok híve a hosszú távú szoptatsának.
2013. márc. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
En 1 èves koràig akartam szoptatni, àpr.2-àn lesz 1 èves. Pròbàltam a tàpszert, tejitalt, de nem fogadja el, nagyon ragaszkodik a cicihez, mèg vàrunk pàr hònapot. Màr csak reggel, este ès dèlutàni alvàshoz szopizik.
2013. márc. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 sumergo ***** válasza:
Én először azt gondoltam, bárcsak tudnám fél éves koráig szoptatni. Mikor az megvolt, akkor azt mondtam, max. 1 éves koráig fogom szoptatni, tovább semmiképp. De mikor egy évesen még lelkesen szopizott reggel és este, néha még napközben is kért, akkor azt mondtam, na jó, úgyis tél van, akkor tavaszig még szoptatom. Aztán 15 hónapos lett a lányom, és már csak reggel és este pár kortyot ivott, aztán nem érdekelte tovább. De ha kérdeztem, hogy kér-e cicit, mindig jött azért a pár kortyért. Ennek már nem láttam értelmét, úgyhogy egyik este nem kínáltam többet. Ő meg nem kérte. Így szépen elhagytuk. Ez jó volt így mindkettőnknek szerintem. Ha nagyon ragaszkodott volna hozzá, még most is szoptatnám, de másfél évesen biztosan elválasztottam volna.
2013. márc. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
A nagyfamnál hamar elment a tejem. Azóta is sokat beteg, allergiás. A 2 kisebbet sokáig szoptattam sosem voltak ég betegek. Szóval hosszútávú szoptatás
2013. márc. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!