Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » A ti babátok szívesen eszi a...

A ti babátok szívesen eszi a kenyeret a kezdetektől? Mennyi idő alatt evett meg egy adagot mivel jól is lakott?

Figyelt kérdés
most próbálok neki kockákat adni de még nem igen nyerő :). kíváncsi vagyok nálatok hogy ment

2013. márc. 12. 09:48
 1/4 anonim ***** válasza:
igen az enyém imádja.kiflit eszik nem kenyeret.kezébe adom,és elcsócsál belőle egy nem kis darabot.8 hónapos 6 foggal.nemrég adtam neki a kezébe,ezidáig babakekszet reszeltem a gyümölcsébe.
2013. márc. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A fiam 10 hónapos, uzsonnára szoktam neki kenyeret, felvágottat, sajtot adni. Kb. 8 hónapos korától eszi a kenyeret, amikor az uzsonnát váltottam ki, akkor adtam neki egyre többet és többet, míg aztán egyszer megevett kb. egy szeletet, és utána nem kért tejet. Ja, és én vajas kenyeret adtam neki, nem önmagában.
2013. márc. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kb. 9 hónapos korától adtam neki csipeteket. 1 évesen már legyűrt egy felnőtt adagnyi sonkás-sajtos melegszendvicset.
2013. márc. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az enyém nem. 16 hónapos, de még mindig hiába teszek elé kis falatkákat vajjal vagy üresen, vagy akár felvágottal, nem eszi meg. A zsömlének a belsejéből szokott néha enni úgy, hogy kicsípkedem neki. Kiflit meg nem nagyon merek a kezébe adni, mert nagyot harap belőle, aztán öklendezik.
2013. márc. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!