Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért sír? Vannak olyan...

Miért sír? Vannak olyan esték, hogy 1 hónapos kislányom annyira sír fürdés és szopizás után, hogy alig bírom megvigasztalni. Dajkálom egy órán keresztül aztán egy pillanat alaTT BEÁJUL és alszik.

Figyelt kérdés
2009. szept. 14. 18:39
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Fáj a hasa.
2009. szept. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A hasa akkor fáj ha a lábait felhúzza feszíti magát.

Nagyon elfárad estére,nálunk is ez volt,annyira sírt hogy berekedt,én egy kicsit előrébb hoztam az esti programot ,a sírások elmaradtak.

2009. szept. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
tÚlpörög, ordít a fáradságtól. Vedd rövidebbre a fürdetést és kevesebb inger érje este. Fény, hang, tv, apa pörgeti kicsit,stb... Ha ezeket este már kihagyjátok és a csend, nyugalom öleli körül addigra a kicsit, sokkal jobb lesz és ritkulni fog az esti ordítós-könyörgős sírás.
2009. szept. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Igen, fáradt , nyűgös lesz estére. A babák úgy próbálják kikapcsolni a külvilágot, hogy sírnak. Nekem most 8 hetes a fiam ő is szokott így lenni. Tedd le az ágyra, bújj mellé, érintkezzen ha lehet pl. az arcod a homlokával, legyén nyugodt és csendben. egy ideig még ordít, nyugtalan lesz de te ne mozdulj esetleg gyengéden simogasd még de ne szólj hozzá. El fog egy idő után aludni, mert megnyugszik. Ha kézben rázogatod csak fárasztod az amúgy is kimerült babát. Ez be fog jönni.
2009. szept. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!