Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hozzátápláláskor mennyi...

Hozzátápláláskor mennyi folyadékot kell meginnia a babának?

Figyelt kérdés
Néha csak golyókat kakil /nem találtam jobb szót rá/ vagy több részletben.Én arra gondoltam talán azért , mert akkor éppen olyat evett - krumpli,banán.Amikor sütőtököt és őszibarackot, akkor nincs gond.Már amennyire megtudtam figyelni.Inni viszont nem nagyon akar, inkább szopizik kaja után.Elég ez?Már annyira elijesztettek, hogy így kiszárad, azért kakil így, stb.Mennyit kell kakilnia egy 8 hónaposnak 1 nap?Köszönöm.
2013. febr. 16. 21:53
 1/2 anonim ***** válasza:

1x ha kakil elég és ha inni csak anyatejet uiszik az sem baj. Azért bogyxóos mert a banán pl megfogja. Ha nehezen kakil akkor van gond, mert az szorulás akkkor kel neki barackot adni.

Nem szárad ki hidd el.

2013. febr. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem erőlködik kaki közben,vagyis még nem vettem észre.Kicsit megijesztettek, de akkor megnyugodtam.Vízből max. 2 korty, aztán fintorgás.
2013. febr. 16. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!