Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti ott aludnátok?

Ti ott aludnátok?

Figyelt kérdés
A pici lányom 7 hónapos és a jövőhónapban tervezzük a férjemmel, hogy a babánkkal leutazunk anyósomékhoz. 80 km-re laknak! Mivel ilyen messze vannak, ezért 1 éjszakát ott is aludnánk! Csakhogy mivel én ilyen parás, túlféltő, első babás anyuka vagyok, van légzésfigyelőnk, matrac alá rakható. De oda nem tudnánk elvinni, így légzésfigyelő nélkül aludnánk ott. Ti mit tennétek? Ott aludnátok ebben a helyzetben?
2013. márc. 13. 16:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2013. márc. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Túlreagálod, túlságosan félted! Nem fog meghalni az a kicsi, ne így állj hozzá, lementek és együtt töltötök egy jó kis hétvégét, semmi baj nem fog történni ;)

7 hónapos a pici, mondhatni túl van a kritikus időszakon. Mi béreltük a légzésfigyelőt, 7 és fél hónapos koráig..Azóta se történt baj, pedig én is nagyon féltős anyuka vagyok ;) Üdv. :)

2013. márc. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
2 hónapos korától megyünk a szüleimhez egy-egy hétvégére a babával és nem visszük a légzésfigyelőt.
2013. márc. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
nyugodtan aludjatok ott nem lesz semmi baj.
2013. márc. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
78%
7 hónaposan már nélkülünk is otthagytam. Nem szabad túlfélteni, mert ezzel csak neki ártasz. Légzésfigyelőnk pedig soha nem volt.
2013. márc. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Én simán ott aludnék. Szerintem egy 7 honapós babának már nincs szüksége légzésfigyelőre. Az én lányom már 2 hetesen szépen vette a levegőt nem is volt rá szükség de a kórházban azért alá tették egyszer sem riasztott. Az óta sincs vele gond.
2013. márc. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Mi eleinte vittük magunkkal a légzésfigyelőt de 7 hónaposan már nem. Ha téged megnyugtat akkor vigyétek el!
2013. márc. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
De, ha attól megnyugszol, nyugodtan viheted a légzésfigyelőt. Miben fog aludni a babád, ha utazóágyba, abba bele tudod tenni a légzésfigyelőt.
2013. márc. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok választ! 1 éves koráig fogjuk használni a légzésfigyelőt! Sajna nincs kocsink, vonattal megyünk, így nem tudnánk magunkkal vinni. Nincs utazóágyunk, franciaágyon fogunk aludni a babával. Ha lenne rá lehetőség, akkor vinném!
2013. márc. 13. 16:25
 10/20 anonim ***** válasza:
56%

7 honapos es meg mindig ennyire felted?

Mi 3 honaposan (szinten elso gyerek) mentunk repulovel 3000 kilometerrel odebb a szuleimhez 2 hetre! Semmi baja nem lett! Istenem nem lesz semmi baja, ne reagald mar tul a dolgot!

2013. márc. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!