Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortol tisztithatom a baba...

Mikortol tisztithatom a baba fülét piszkával?

Figyelt kérdés
4hetes és eddig csak körömmel piszkáltam ki belőle a fürdetőt...

2013. márc. 14. 08:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Elvileg soha.
2013. márc. 14. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

4 hetesnek ne kenj fürdetőt a fülébe, az orvosok azt se ajánlják, hogy víz érje a fülét míg nem forog mert ha nem folyik ki a víz akkor begyulladhat tőle a füle.

persze, semmi gond, ha megy bele víz, de fürdetőt nem kenj a fülébe. fürdés után meg egy textilpelussal töröld ki a fülét, ne a körmöddel :/

fülpiszkát nem igen szabadna használni mert ha kellemetlen neki, belefordulhat, akkor meg ott a baj.

én heti 1x biztonsági fülpálcikával áttöröltem neki úgy, hogy nagyon lent fogtam és eleve ez olyan, hogy nagyon nagy a vatta rajta, hogy ne mehessen be a fülébe teljesen

2013. márc. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Soha és körömmel se nyulkálj bele.
2013. márc. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

soha,felnőtteknek sem ajánlott,a fülnek természetes tisztulása a fülzsír megszárad és kiesik.

vigyázz rá,hogy ne menjen bele semmi.

2013. márc. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nekem is biztonsági fülpiszkám van. a fülébe meg ott értettem ahol a széle van nem a nagy lukas rész... és csak egy kis krém volt -és nem a körmömmel az élessel hanem az ujjbegyemmel szedtem ki
2013. márc. 14. 09:02
 6/7 anonim ***** válasza:
a széléről sztem simán kiszedheted azzal
2013. márc. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 frászkarikaborsó ***** válasza:
a hallójáratba soha ne nyúlj, se fülpiszkával, se mással. Ha belemegy a víz, én a fülkagylót alaposan kitörölgetem a törölközőjével vagy egy textil pelussal, és ennyi. Soha nem gyulladt még be, 4 hós.
2013. márc. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!