Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ugye nem baj, hogy 1 éves...

Ugye nem baj, hogy 1 éves kisfiamnak a téli időszakban naponta adom a Cebion cseppeket?

Figyelt kérdés
Van úgy, hogy naponta 2x10 cseppet kap.
2013. márc. 14. 11:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem baj nem lehet belőle. Én a 10 hónaposomnak akartam adni, de a védőnő azt mondta, inkább akkor adjam, ha esetleg megbetegszik, hogy akkor erőteljesebben tudja kifejteni a hatását...
2013. márc. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
az enyém vitacolan-t kap, naponta egy mérőkanállal ebben a szép kis időben !
2013. márc. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 kíváncsicska ***** válasza:
a 2 szer 10 csepp az sok.Kg-ként 1 csepp.tehát ha 10 kg akkor 10 csepp.Ha többet adsz neki azzal nem érsz el semmi plussz hatást.A többletet kipisili, mert vízben oldódó vitamin.Az nem baj ha naponta adod
2013. márc. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a védőnő, hogy nyugodtan adjam végig a téli időszakban, de csak kg-onként 1 cseppet.
2013. márc. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én fiam is kapja minden nap napi 10 cseppett kap, ha netán kicsit taknyos akkor 2*10et.
2013. márc. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A c vitamint nem lehet túladagolni, mert vízben oldódik. A felszívódása kérdéses, ezért szokták adni magasabb dózisban felnőttnek is, ha szükséges. Én is kb 20 cseppet adok naponta, ebből kb a fele hasznosul.

Nyári időszakban van olyan vitamintartalma a gyümölcsöknek, hogy nem kell hozzá kiegészítés.

2013. márc. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!