Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol tartjátok a "félig"...

Hol tartjátok a "félig" szennyes ruhákat?

Figyelt kérdés
Pl. pulcsiból nem kell mindennap másik szerintem, de azért nem teszem vissza a többi közé a szekrénybe. Ilyesmikre gondoltam.
2013. márc. 14. 13:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Én otthagyom a pelenkázón, és másnap újra ráadom.
2013. márc. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
bár én csak a saját ruháimról tudok nyilatkozni, de szerintem ez így jó bármire, én visszateszem őket, de egy külön részre, valahogy nem esik jól, ha érintkeznek a teljesen tisztákkal:) így nincsenek szanaszét
2013. márc. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát én a kispulcsikat visszateszem, ha még úgy gondolom ráadom, mert egyébként alig volt rajta. Amiben egész nap van azt kimosom. Nem hagyom kint, mert mi van ha egy hét múlva adom rá? Addig kerülgessem? :)
2013. márc. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kislányom kardigánjait,ha nem koszos akor szobai székre teszem és másnap is ráadom ,az enyémel is igy teszek
2013. márc. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Van egy külön kis polc a szekrényében ezeknek a ruháknak, de van, hogy csak a kanapé támláján hagyom.
2013. márc. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
az előszobában felakasztom a gyerekfogasra, illetve ott van egy polc ,ahol a sapkákat stb is tárolom, oda szoktam hajtogatni, mert úgyis ott veszik fel indulás előtt (mondjuk nekem már 4,5 és 3 évesek, amíg kicsik voltak, külön polcon voltak az ilyen cuccok a szekrényükben)
2013. márc. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szobainas rulez! Kis helyen elfér, soksok ruha ráfér, így nincsenek útban a pelenkázón, itt- ott.
2013. márc. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Direkt erre a célra van egy polc a szekrényben.

Öten vagyunk (3 gyerek), a félig szennyes ruhák ott vannak vegyesen. Overáll, sapka, nadrág, kardigán.

2013. márc. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Visszarakom vagy folakasztom fogasra, de altalaban bedobom inkabb a szennyesbe.
2013. márc. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! A külön polc jó ötlet. Nálunk most elöl van...
2013. márc. 14. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!