Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Táppénzes férjem felborítja a...

Táppénzes férjem felborítja a baba napirendjét?

Figyelt kérdés
Most táppénzen van a férjem, ezért van itthon. Azt veszem észre, hogy az egész lakás rendetlen, mióta itthon van. És ha elpakol maga után, még elvárja, hogy dicsérjem meg. De pl behozza a cipőjével a piszkot, összemaszatol ezt-azt, azokat nem takarítja el. Baba után sem, pedig közöltem, hogy őutána kettőnknek kéne takarítani. Kijelenti, hogy ő maga után elpakolt. És teljesen felborult a napirendje a babának. Akkor veszi ki a kiságyból játszani, amikor a férjemnek van kedve. Amikor a babának lenne kedve, akkor a férjem xboxozik és tegyem vissza, mert zavarja. És most olyan, mintha két gyerek után pakolhatnék. Ráadásul egész nap csak panaszkodik a munkájáról, hogy csak 140-et keres 12 órával és hogy mennyire rossz. És hogy felmond. Én meg mondom neki, hogy amíg nem találsz másik munkát, ne mondj fel, keressél munkát. Erre meg hogy én egy rabszolga hajcsár vagyok. Pedig szerintem gyerek mellett nem kéne felmondania, főleg, hogy én most babát várok. De csak most ilyen, hogy táppénzen van. Nálatok van/volt ilyen helyzet?
2013. márc. 14. 16:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Neki ez a kényszerű otthon téblábolás, éppen olyan szokatlan, mint neked az, hogy kerülgetned kell. Nem tart örökké, ha meggyógyul visszaáll minden a régi kerékvágásba. Próbáld inkább az előnyét kihasználni, hogy napközben is láthatja a gyereket, csinálhattok közös programot. Ez a pár nap nem fogja felborítani a kicsi napirendjét, ne aggódj.
2013. márc. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 frászkarikaborsó ***** válasza:
szerintem a férjednek fel kellene fognia hogy a gyerek nem egy játékbaba amit akkor használ amikor kedve van. Egyébként nálunk ha beteg a gyerek apja, akkor ágyban van és pihen. Hordom neki a teát meg a neocitrant, így nehéz koszt csinálni meg rendetlenséget. A gyereket meg eszébe nem lenne betegen fogdosni. Persze nem tudom mi baja a férjednek, de elég érdekes a viselkedése.
2013. márc. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
eltörött az ujja... kihasználni hogy itthon van nem tudom, mert ha megkérem! valamire és nem utasítom, szóval "behoznád a szárítót?" erre az a válasz, hogy egész napra kiosztom, hogy mit kell csinálnia. Pedig szerintem egy szárítót be lehet hozni 3 perc alatt, ha nem vár babát az ember. A babával meg kiabál, mert sír a baba. De a baba nem sír, amikor a férjem nincs itthon. Ekkor meg lecsesz, hogy egész nap a kiságyba van a gyerek. De ha elvan a játékaival az egy éves egy órát a kiságyba napi 2-3x, szerintem az nem gond, ha leköti magát. Tőlem elvárja, hogy minőségi időt töltsek a babával a nap 24 órájában... Ja és ő beteg, őt hagyjam ki a pelenkázásból a mosogatásból, mindenből...
2013. márc. 14. 19:08
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát nem irigyellek. Az én férjem nekem mindenben segít.Ő akkor játszik a gyerekkel amikor kéri. Én is igyekszem sokmindent megcsinálni itthol. Mert ugye ő mégiscsak dolgozik, 3 müszakban. Arra figyelek, hogy ő is tudjon pihenni. De amiket te írtál a férjedröl, nagyon meredek.

Én nemigen szülnék ilyen embernek másik gyereket.

Lehet nem ilyen válaszra vágytál! Sajnálom , hogy ilyen a hejzeted!

2013. márc. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
"helyzeted"
2013. márc. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!