Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Magad főzöl, vagy bébiételt...

Magad főzöl, vagy bébiételt adsz a babádnak? Mennyi idős?

Figyelt kérdés
2009. szept. 15. 09:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Főzök neki. Próbáltam a baby kajcsikat is, de az én babóm nem eszi meg! Most 7 és fél hónaposak vagyunk.
2009. szept. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
7 hósak vagyunk. Én főzök neki. Csak olyan hamit veszek,amit nem tudok megcsinálni. Pl. gesztenyés,sütőtökös(de télen az is lesz),és halas.
2009. szept. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én fele-fele. Mikor mit főzök, és mikor hogy van kedvem. :) Szerencsére mindent megeszik.
2009. szept. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
9,5 hónapos, néha főzök, néha bébiétel. Gyümiket mindig frissen kap. De ilyen gesztenyés-halas-stb variációkat, amiket írt egy előző válaszoló is, inkább bébiételben kapja. Ha megyünk valahova, és útközben lesz éhes, akkor is bébiétel. Túl sokat mondjuk nem főzök rá, mert nem eszik meg semmi zöldséget. Így a gyümikhez keverem neki a főtt husit, a főtt rizst, főtt zabpelyhet, stb. Olyan, hogy főzök magamnak pl spenótot vagy borsófőzeléket és kiszedjek belőle, nálunk ilyen nincs. Elvétve 1-1 pici krumplit el tudok rejteni a reszelt almájában.
2009. szept. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan már nagyok, de én főztem. Mivel úgyis főztem/főzök minden nap, úgy csináltam, hogy legyen benne valami amit ők is ehetnek.
2009. szept. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
fözőm-ha megyünk valahova,akkor kap üvegeset,meg az olyat amit meg nem csinálnék-pl.apukával mind a ketten a hal szagát se szeretjük,de neki adok,és szereti.
2009. szept. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok:8 hós
2009. szept. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
8 hónapos, 2 hónapja eszik mást is az anyetejen kívül. Minden nap főzök neki, nagyon szereti a "házi kosztot" :D. Próbáltunk már üvegeseket is, amiket úgy kaptunk, azt is szívesen ette. mondjuk nekem szerencsém van vele, mert "mindenevő" és nagyon jó étvágya van:D
2009. szept. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Mindig én főztem neki, már fél éves korától, már azt eszi amit mi még mindig én főzök...

ma 15 hós

2009. szept. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
1 eves a lanyom es mindig en fozok neki. Egyszer-ketszer veszek babakajat, ha pl. utazunk.
2009. szept. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!