Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Magad főzöl, vagy bébiételt...

Magad főzöl, vagy bébiételt adsz a babádnak? Mennyi idős?

Figyelt kérdés
2009. szept. 15. 09:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
9 honapos es fozok neki miota csak elkezdtuk a hozzataplalast.Persze nagyritkan vannak kivetelek,mikor valahova megyunk akkor csaka Nestle uveges kajat adom neki,vagy esetleg ha az en kajam birja az utat vagy csak epp vendegsegbe megyunk akkor azt visszuk amit en csinaltam meg neki elozoleg.
2009. szept. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
szinte mindig főzök, csak akkor kap üvegeset, ha utazunk, vagy nem vagyunk itthon kajaidőben, mert én szeretek mindent frissen csinálni neki. nem ellenzem a konzerves bébikaját különben, csak én szeretek a főzéssel pepecselni, turmixolgatni, stb. meg olyanokat kap konzervest, amit itthon nem lehet megcsinálni olyan kis mennyiségben, vagy nincs éppen szezonja, stb. És sokkal olcsóbb is így:)
2009. szept. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!