Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szabad-e egyáltalán?

Hanyatka kérdése:

Szabad-e egyáltalán?

Figyelt kérdés
10 hónaposak vagyunk és koraszülöttek,7 hónapra született Alexandra,szépen forog,kúszik hátrafele,el is üldögél szépen de csak ha felültejük.Kérdésem az lenne,hogy nem ártunk-e a babának evvel,köszönöm!
2013. márc. 15. 10:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, arthattok. A babat addig nem szabad ultetni, mig magatol fel nem ul. Foleg nem egy koraszulottet.
2013. márc. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
De áthattok. nem szabad.
2013. márc. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azért nem ül még magától, mert nem bírja a gerince. Majd ha fizikailag megérik rá ül magától, addig ne ültesd, mert valóban árthat.
2013. márc. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem többen, többször leírták, mit szabad és mit ne, főleg az ültetésről. Fiam 7 hós, fel is tud állni, senki nem kényszeríti erre, de nem tud ülni. Illetve magától lehuppant ülésbe ebbe az állásból, de felemeltem gyorsan, mert láttam, nem kényelmes neki. Nem szabad semmit csinálni, amit nem magától akár. A fiam előbb előre fele kúszott, mászott, térdelt, felállt. Persze van, aki előbb felül. Ha úgymond ültetni akarod, tedd pihenőszékbe, olyan mintha ülne, de nem ül, és nem árt a gerincének sem, mégsem fekvő helyzetben van.
2013. márc. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem szabad addig ültetni, amíg magától nem ül fel. Majd megtanulja.
2013. márc. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!