Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan anyatejes baba...

Van itt olyan anyatejes baba aki végigalussza az éjszakát?

Figyelt kérdés
Az én babám 6 hós még csak cicizik, (illetve délelőtt már kap egy kis gyümit) de az éjszakáink katasztrófák, van hogy fél óránként ébred. Egyre többet hallom mostanában ismerősöktől, hogy az anyatejes babák ilyenek. Igaz ez?
2009. szept. 15. 13:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem minden esetben igaz. A fiam anyatejes volt 9 hos koráig, és vigigaludta az éjszakákat. A pici lányom is végigaludta amig elég volt neki a tejcsi, mikor már kevés volt sokat volt fel. Miota tápszeres, meg eszünk gyümölcsöt, fözeléket, tejpépet, megint nyugodtak az éjszakák. Most 7 hos, és nappal sincs vele gond.
2009. szept. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia ! Nekem 2 hónapos a babám és egyszer szokott felkelni éjszaka szopizni, remélem így is marad!
2009. szept. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia!Az én lányom 7 hónapos és 3-4szer ébred.Csak anyatejes.
2009. szept. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Lányom dettó ugyanez.

4 hónaposan átaludta az éjszakát, de 2 hónapja állandóan felkel.

6 hónapos múlt egy hete, tegnap fél 11-kor kelt először.

És legkésőbb reggel 7-kor muszály felkelnünk.

Vagy cicizik, vagy csak felsír, ha közénk vesszük, akkor kipattan a szeme és vigyorog, felül, magyaráz.

Ha az ágyában hagyom és cumit kap, akkor elkezd visítani.

Szóvaj az éjszakák elég húzósak.

Viszont mikor kocsival mentünk éjjel, akkor este 10 től reggel 5-ig aludt, felkelt cicizni és továbbaludt 8-ig.

2009. szept. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!Nekem kb. 2 hónapos korától végigalussza az éjszakát.Fél 9 körül van az utolsó etetés és 7 körül ébred.

Jövő héten lesz 6 hónapos.Eddig csak anyatejet kapott most kezdtem el kóstoltatni vele a gyümölcsöt.

2009. szept. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

muszály=muszáj

bocs

utolsó előtti

2009. szept. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A helyzet nálunk is dettó az amit a 14.05-ös írt, a doki azt mondta nekünk lehet,hogy éhes adjak neki tejpépet este, azzal meg az a gond hogy fáj tőle a pocija.Szerintem nem éhes nappal 3 órát simán bír a két szopi között.
2009. szept. 15. 14:11
 8/9 anonim ***** válasza:

14:05-ös

Szerintem sem éhes.

Egyszer kipróbáltam, hogy adtam neki tejet a fagysztóból és ugyanúgy felkelt.

Viszont, volt olyan, hogy alig evett este, helyette inkébb nyavajgott és mégis végigaludta az éjszakát.

Tápszert nem fogok neki adni.

Ő is napi 1x eszik gyümölcsöt.

Fiam 6 hónaposan már csak hajnalban és este cicizett, nála 9 hónapos korában voltak éjszakai ébredések, amikor jött a foga.

Anyukám mondta, hogy én 2,5 éves koromig nem aludtam rendesen éjszaka(pedig tápos voltam) :-))

2009. szept. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A fiam 3 éves elmúlt de még mindig felkel éjszaka egyszer-kétszer.
2009. szept. 16. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!