Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van még valaki, akinek 6 hós...

Van még valaki, akinek 6 hós babája rosszul alszik éjjel?

Figyelt kérdés
Ha 2 óránként kelünk, és cicire visszaalszik, akkor jó éjszakánk volt. Mostanában vmikor 10x is kel. A nagyobbik is rosszul aludt, de cicire egyből visszaaludt. A pici viszont szopi, felébred, ringatás, de valamikor ez sem használ, ekkor babakocsis tologatás jön. Ezt játszuk egész éjjel. Mi lehet a gond?
2013. márc. 15. 16:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet esetleg a foga? Melletted alszik? Az enyém 6 hónapos lesz, még nem fogzik intenzíven, de pár hete elkezdett sokszor kelni éjjel. Mi úgy döntöttünk, hogy magunk közé vesszük, így csak 2x kel éjszaka, lényegesen kipihentebb vagyok.
2013. márc. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is szörnyen alszik, eddig jobb éjjeleken 2-3 kelés volt, most 5-6 az alap :-( nekem elalszik szopira, de könnyen felébred. Nem tudok megoldást.
2013. márc. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem bukós a babàd véletlen?
2013. márc. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én babám 3 hónapos koráig 1x kelt hajnalban, azóta többször kel. Most 8 hónapos. De még mindig min 3x ébred. Van, h elég a cumit a szájába adni, és visszaalszik. Van, h bekenem gyorsban az ínyét dologéllel, és alszik. De vmikor ölben sem tudom visszaaltatni... Cicit már csak hajnalban kap egyszer (5 körül), de újabban nem alszik el rajta... Egy szobában alszunk, van, h beteszem az ágyába, és majd elalszik magától. De ha 5 percenként nyöszörög egyet, mert kiesett a cumi, akkor beteszem közénk. Nálunk fogzás lehet a gond (gondolom), most akarok majd homeopátiás cuccot kipróbálni, hátha! Illetve úgy néz ki, h nincs már elég tápérték a tejemben, most fogom majd elkezdeni a tejpépet adni vacsira, hátha az is segít.
2013. márc. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mellettem alszik alapból, de ez sem segít. Próbáltam tejmentes gabonapépet almával este adni, de ez sem segített. Tuti nem az éhség, mert elalszik, és az alatt az idő alatt, míg a párommal lennék még 1-2 órát este, képes 4x is felkelni. Próbáltam az ínyére a zsibbasztót, de nem nagy sikerrel. Amúgy nem egy bukós baba, de a büfi és a puki nehezen megy.
2013. márc. 16. 13:25
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne aggódj az én lánykám is ilyen.Eleinte nem volt gond 1-2*kelt az éjszaka,most 10*is akár ,nem tudom miért:O

De majdcsak elmúlik:)Fel a fejjel, velünk alszik.Anyatejes szopira alszik vissza,ha visszaalszik,de van hogy felébred és mászik ,nézelődik mellettem..

2013. márc. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!