Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan anyuka, aki...

Van itt olyan anyuka, aki homeopátiás szereket alkalmaz ha beteg a babája? Működik?

Figyelt kérdés

Eddig hasfájásra azt adtam neki és mikor bújt ki a foga akkor is. akkor beváltak, most megfázott és lázas, használhatnak ilyen esetben is a homeós bogyók?

Felnőtteknek ugye 3x5 golyó az adag, babának mennyit szabad adni? És mennyi idő után hat?

Gyógyszert nem szívesen adnék neki.



2013. márc. 15. 19:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Én csak azt használok a gyerekemnél! Mondjuk.ő már elmúlt 1éves, mikor használni kezdtük.

Nekünk nem 5, hanem 2 golyó az egyszeri adag. De azért lássa orvos! Nekünk van homeopátiás doktornénink.

2013. márc. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Torok- és fülfájásra, köhögésre jó a PHYTOLACCA naponta 3x3 golyócska.

ACONTIUM NAPELLUS pedig lázra, 3x 5 golyó, vízben, teában, gyümölcslében feloldva is mehet!


Jobbulást!

2013. márc. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

OFF lesz, de érdekelne az első és második válaszoló véleménye hogy tényleg működik? Én kissé szkeptikus vagyok ezzel kapcsolatban, de nekem elég gyakran betegeskedik a fiam (6 éves) és jó lenne ha találnék valamilyen szelíd gyógymódot is, nem szeretném mindig a gyógyszerekkel tömni.

Mennyi idő alatt teszi rendbe a homeopátiás szer a gyereket? És tényleg meggyógyítja rendesen?

2013. márc. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
82%
Nagy humbuk ez a homeopátia, szerintem ne kísérletezz, ha beteg vidd normális orvoshoz.nem azt mondom, hogy mindenféle pici megfázásnál gyógyszerek kell tömni, dE félni sem kell tőlük...nagy részük növényekből van kicsapatva (hatóanyaguk), és legalább szigorúan tesztelik, mielőtt forgalomba helyezik, ellentétben a homeopátiás szerekkel. Az a baj hogy az emberek elfelejtették milyen volt mikor még gyakori volt a csecsemő halálozás, mikor minden második gyerek nőtt csak fel, mikor az átlag életkor 40 év volt. Ezt változtatta meg a modern orvostudomány, és ezzel megyünk szembe, ha ilyen humbuk gyógyszereket használunk. Na szóval ha beteg menjetek orvoshoz, ha szeretnéd, hogy felnőjön a gyermeked..
2013. márc. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Bocs a helyesírásért csaktelefonról írtam
2013. márc. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!