Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen tápszert adjak 2...

Milyen tápszert adjak 2 honapos babamnak, ha nem érek haza szoptatasra?

Figyelt kérdés
kizarolag szopizik viszont minden szombaton suliba jarok igy egy etetes tuti kimarad vagy ketto..:( mi a tapasztalat,hogy a szopi ugyanugy megy tovabb a het tobbi napjan vagy ez fel fogja boritani?
2013. márc. 15. 20:39
 1/7 anonim ***** válasza:
olyat amilyet a doktor felír, ne kísérletezgess! heti 1 alkalomtól nem fog felborulni
2013. márc. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem fejj le tejet, és azt melegítse és adja fecskendőből vagy pohárból (esetleg a Medela Calma-ját próbáljátok ki), aki otthon marad a babával.
2013. márc. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%

Bocs, nem pont erre reagálok, de nem próbálnál meg esetleg inkább lefejni előre tejet? Szerintem az lenne a legjobb megoldás, ha úgyis szoptatod.

Tápszer: talán pl a Humana Start vagy HA 1, de ezt mindenképp a gyermekorvostól is megkérdezném.

2013. márc. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Jégtánc ***** válasza:
Legjobb megoldás szerintem is a lefejt tej.Nem kell aznap lefejni,már hamarabb is elkezdheted.Mélyhűtőben eláll.Mikor suliban vagy akkor csak ki kell venni, meleg vizes edénybe betenni kiolvasztani és máris megvan a vacsi.
2013. márc. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Humana 1 v Humana HA Start
2013. márc. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
sajnos csak annyim van amennyit megeszik,többet nem tudok lefejni..:(
2013. márc. 16. 11:34
 7/7 anonim ***** válasza:

Mi Milumil-t adtunk a fiamnak, vagyis Milumil Ar-t mert bukós volt. De az orvos felír tényleg valamit, de amúgy azok adhatók, amiken o+ jelzés van. Előtte , mielőtt elmész, próbáld ki, iszik-e cumisüvegból. Ugyanis, mivel nem így eszik alapból, lehet eleinte nem akarja majd elfogadni. Nekünk az Avent cumijai és üvegei váltak be, abból megitta a tápszert, másból nem. Most már rájöttünk, a DM cumisüveg is jó. Elvileg az Avent cumija úgy van kialakítva, hogy az anyai mellre emlékeztessen.

Nekem 6 hetes korától anyatej mellé tápszert is kellett adnom, de sajnos rájött, az üvegből könnyebben jön, mint ciciből, így végül már nem akart szopizni. Egy-két alkalom nem okoz talán gondot, de másképp esznek ciciből és üvegből ( pl. cumin csak a bimbónak megfelelő részt kapja be), ezért mondtam, ki kell próbálni.

2013. márc. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!