Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Néha nagyon ki tudok borulni!...

Néha nagyon ki tudok borulni! Mások is vannak ezzel így?

Figyelt kérdés

Imádom, szeretem a babám, de egyszerűen most, hogy jön a foga már kész vagyok teljesen. visít egy órát is akár, és nem tudok vele mit kezdeni, ezer szert kipróbáltunk már.

A kérdésem arra irányul, hogy mindig nyugodtak vagytok és sosem kiabáltok vele vagy ilyesmi?


2009. szept. 15. 16:52
 1/6 anonim ***** válasza:
49%

De kiborulok én is, de olyan értelemben hogy vele együtt sírok mert annyira sajnálom. Soha nem kiabálnék vele hiszen nem jódolgában sír, hanem mert fáj neki. Ilyenkor több ringatás, simogatás kell neki. Kenem neki dentinox-al, de ha nagyon ordít, akkor nurofen szuszpenzió. Eddig bevált.

Ne kiabálj vele, mert annál rosszabb!!! Nem is szabad, fogd vissza magad! Teljesen rád van utalva, picike még, semmit nem tud egyedül még, ha te is kiabálsz vele akkor hogy bizalommal "fordulni" hozzád? Lehet hogy nem fogja elfogadni a kaját... akármit.

2009. szept. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze.mindig nyugodtak.kiabálni nem szoktam,de ez a természetemből is fakad.de többször volt,hogy kissé türelmetlenebb voltam a kelleténél.de igyekszem az ő szemszögéből is nézni a dolgokat.Emlékszem amikor be volt gyulladva a fogam,és már semilyen gyógyszer nem csillapította a fájdalmat,valami hasonlót élhet át ő is amikor kibújik a fogacsak,vagy görcsöl a pocakja.Ilyenkor amikor látom,vagy tudom,hogy most nyűgös,sírós lesz,vagy az,akkor már semmi másra nem koncentrálok,csak rá.ha kell fogom,ha kell sétálunk,ha kell énekelünk.mindeggy,csak átvészelje valahogy.és igen,sokszor elfáradok,és nem tudok nyugodt maradni,de az dobja rám az első követ aki még sosem volt ilyen.kitartást neked is.hamar elmúlnak ezek az idők,csak átmeneti.
2009. szept. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem természetes, hogy ki vagy borulva, hiszen azt látod, hogy szenved a kisbabád, s te hiába próbálsz rajta segiteni, mégsem múlik el a fájdalma. Ilyenkor jót tesz, ha kizökkensz picit, menj el otthonról, vagy csak kérd meg a párod, hogy vigyázzon rá, amig lenyugszol.. De soha ne kiabálj vele!! Ő nem azért sir, mert Téged akar bosszantani..pont, hogy az legfontosabb szerintem, hogy babád azt érezze, mellette vagy.. kinek mondaná szegénykém, hogy fáj a foga, ha nem a mamájának? :-) tudom nagyon nehéz. én, amikor ideges voltam a tehetetlenségtől, folyton csokit ettem.. :-) ne tedd!! Nálunk az vált be nagyon, hogy adtam neki egy fogkefét rágcsálni.. sokat segitett. meg egy textilpelenka végére kötöttem csomót, azt betettem a mélyhűtőbe, aztán odaadtam neki..
2009. szept. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
73%

Nálunk a helyzet: fogzó 10 hósom taknyos lett, folyik mindenhol. Folyton szopizna és a mellbimbóm harapdálja, mert annyira fáj az ínye és nem kap levegőt sem. Mindemellett nekem is megy fel a lázam, szarul vagyok, apa dolgozik. Végre elaludt, feljöttem Hozzátok kicsit lazítani.

NA cserélünk?? :-DD

Amúgy nincs erőm semmihez, összebújunk és várjuk a megváltást, nemhogy kiabálni:-(

2009. szept. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A Viburcol kúpot próbáltátok már? Nekünk az vált be.
2009. szept. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én az éjjel rákiabáltam.

Aztán meg bőgtem, mint a hülye.

Egyszerűen felkelt éjjel, és játszott.

Megpróbáltam visszaaltatni, akkor meg nekiállt hisztizni, mert nem akart aludni.

Akkor már bántam, hogy egyáltalán odamentem, de mindegy volt már... amíg játszott, legalább csöndben volt...


Aztán már nem volt jó neki a kiságyban, ki akart jönni, üvölteni kezdett.

Aztán már nem volt jó neki kézben, le akart menni játszani, már úgy is üvöltött.

Ekkor már hajnali egy óra volt, és férjemnek 4-kor kelnie kellett, mert 400 km-re volt dolga...


Én meg sík ideg lettem, mert tudtam, hogy apának aludnia kéne, nem pedig az ingyencirkuszt hallgatnia.

Hát elszakadt a cérna, és rákiabáltam, hogy ÉJSZAKA VAN, ÉJJEL NEM JÁTSZUNK, ÉJJEL ALSZUNK!

Rögtön utána meg is bántam, de hát már mindegy.


Kijöttünk a nappaliba, letettem, és elmentem megmosni hideg vízzel az arcom, hogy lehiggadjak.

Utána már nem voltam ideges.

Hajnali fél négyig nem aludt vissza.


Sajna van úgy, hogy elszakad a cérna.

Talán a tehetetlen düh miatt.

2009. szept. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!