Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért kopaszodik a babám?

Miért kopaszodik a babám?

Figyelt kérdés
Óriási hajjal született és most 3,5 hónaposan hátul egy sávban kopaszodik. Ez miért lehet? Most váltja a haját, vagy valami hiánybetegségre utalhat?
2013. márc. 16. 12:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg háton altatod és kikopik, nyugi ha már tud forogni mozgolodni, visszanő neki. Nekünk is olyan.
2013. márc. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nekunk is kihulott hatul a haja. azert mert a hatan aludt es kikopott. olyan kis kopasz volt ,mintha nullasgeppel vegigment volna rajta valaki. majd visszano . neki ott ahol kopasz volt,sokkal erossebb durvabb haja lett.
2013. márc. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Minden baba haja kihullik előbb utóbb!

Lányom 2 hónaposan kezdett kopaszodni, 3 hónaposan tar kopasz volt, 1 évesen kezdett el nőni a haja, ami megmaradt!

2013. márc. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az oldalán altatom mert háton nem tud aludni. :) Akkor most kéne levágni a haját, hogy eltehessem emlékbe?
2013. márc. 16. 12:40
 5/8 anonim ***** válasza:
Amikor én baba voltam, nekem a fejem búbja kopaszodott, olyan voltam, mint egy szerzetes :D Minden "babahaj" kihullik, és helyette sokkal erősebb nő vissza, csak a szerencséseknek olyan dús, hogy nem veszik a szülők észre :)
2013. márc. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk is rengeteg hajjal született a babánk. Hamarosan ő is elkezdett kopaszodni, szerintem minden baba, aki hajjal születik. Utána jön majd csak neki az igazi haja! Kislányom 7 hónapos és azóta visszanőtt a haja, már sehol sem kopaszodik :)! Nyugi, te babádnak is vissza fog nőni!
2013. márc. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kisfiam 8 hetes, hátul és mindkét oldalon kopasz egy kis részen. :D Kicsit vicces is, kifekszi. Látni is amúgy, hogy helyenként kopaszodik, pl elől is már. Nagyobbik fiam is elől szinte tökre lekopaszodott, aztán szépen kinőtt a rendes haja. Tényleg vannak babák, akik nagy hajjal születnek és úgy váltják le a babahajat, hogy észre se lehet venni. Van aki meg kopaszon születik és csak sokára nő haja.
2013. márc. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 frászkarikaborsó ***** válasza:
Az én fiamnak is kihullott, pedig ő hason alszik. És ráadásul egyik éjszaka bezabált belőle egy marékkal, nem tudom honnan szedte mert nem volt sehol nagy csomó a kiságyban, csak a pelenkájában találtam meg és ott elemezgettem hogy mi a frász lehet az, mire rájöttem hogy egy babahajcsomó..
2013. márc. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!