Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babám 9 és fél hónapos,...

Babám 9 és fél hónapos, egyszerüen nem bírok vele, kb egy hónapja egész nap rajtam lóg, egész nap sír, nyüszög, semmi nem jó neki, csak az ha rajtam lóghat. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Egyedül nevelem, vagyis a szüleimmel egyenlőre mert párom külföldön dolgozik és csak fél évente jön haza. Nagyon nehéz így. Két hete vele alszom, mert nem akar a kiságyba sem elmaradni, pedig próbálkozom, de mihelyst leteszem a fenekét, sír. , látom rajta, hogy álmos és az istennek sem akar ott elalduni, addig sír, míg nem hányik. Enni már kb egy hónpja alig eszik, csak szinte tápszert. Dokinak mondtam, azt mondta a foga miatt van. :) Homeos vonalat is hívtam már, de amiket eddig ajánlottak, chamomilla, viburcol, osanit, schussler sók (BAROMI DRÁGA) nem segítettek. Nem tudom mi tévő legyek. Nagyon kivagyok, ráadásul este is kb 9től alszik 12ig, aztán utána kezdődik a járat: feláll, felül, lekarmol, belém bújik, hisztizik.! Mit csináljak? Segítsetek kérlek, bármilyen tanácsot elfogadok! Köszi!

2013. márc. 16. 12:18
 1/8 anonim ***** válasza:

Fél éves kortól én pépes almát,főzelékeket,igazi ételeket adtam neki nem tápszert,mert az enyém 6 hónapos kortól kezdte ugyanezt és ahogy bevezettem elmúltak a nagy hisztik és bizony ha hány az az étel már nem jó neki.

Vannak egyébként csecsemőknek főzelék receptek.

2013. márc. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Még egyszer a tápszer már baromi kevés egy 9 és fél hónaposnak!!!!Még hogy schussler sók istenem!

Van egy olyan könyv,ami a csecsemők étel átszoktatásáról szól,a címe:

Devics Józsefné:Csecsemők szakácskönyve.

Én ebből vettem a recepteket és egy antikváriumban vettem meg.Neten rákereshetsz van e valahol antikváriumban.

2013. márc. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Bocs az offért, de kedves Liinda, szerintem te félreértetted: Én úgy értelmezem, hogy eddig evett szilárd ételt, de egy hónapja alig akarja megenni, szinte csak tápszert hajlandó elfogadni. (Mint sok baba fogzáskor) A Schüssler-féle sók pedig homeopátiás szerek, gondolom a baba megnyugtatását és a fogzási fájdalmak enyhítését célozzák, mint az Osanit és a Viburcol.
2013. márc. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A fogzásra ugyan nem megoldás, de a helyedben hordozókendővel pár napig napközben magamra kötném, ő megnyugszik mert érzi a közelséged, te pedig tudod csinálni a dolgod.
2013. márc. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Akkor tényleg lehet a fogzás a ludas,de erre nem tudok mit mondani,az enyém semmit sem sírt többet a fogzás miatt,sőt elég nyugis volt 7 hónapos korától.

Talán akkor kérdezd kifejezetten azt,hogy fogzás ellen tud e valaki jó megoldást,nehogy más is félreolvassa.

Mondjuk,ha kihányja,amit adnak neki,akkor szerintem azt a szert hagyni kéne...hiszen akkor mégiscsak rossz neki,a szervezet nem véletlenül hányja ki.

2013. márc. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok köszi szépen a válaszokat. :) Nem a kaját hányja ki, hanem a sírás fajul el odáig sokszor, hogy felhergeli magát és néha hány. :( Eddig evett szilárd ételt igen. Nem tudom a foga jön e, mert nem engedi megnézni, de viszont mikor bedugum az ujjam semmit nem érzek, talán kis érdes dudort lent két helyen elől. Nincs még fogunk amúgy. Tényleg köszi az eddigieket rendesek vagytok, s várom még a többit is esetleg....!
2013. márc. 16. 13:51
 7/8 anonim ***** válasza:

SZia!


Nekem 8,5 hónapos a babám és ő is néhány hete nyűgösebb és korábban átaludta az éjszakát akár reggel 9-10ig is, de kb. 1,5 hónapja többször ébred fel sírva éjjel. Még neki sincs foga, én is kipróbáltam az OSanitot, Chamomillát, kicsit jobb lett, kevesebbszer ébredt, de csak egy darabig. Amit még próbáltam Gengigél baby-vel kenem este a fogínyét, ezt napi 3-5ször lehet alkalmazni. Aztán még állítólag az Aloe vera activátor is jó fogzásra, bekenni a fogínyét, már vettem, de még nem próbáltam. Még a borostyán láncon gondolkozom, de félek tőle, ezért nem vettem még. Nem tudom tudtam-e újat írni, segíteni, de kitartás Nektek!

2013. márc. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szia köszi szépen! Láncot próbáltam már, de sajnos nem használt. Kitartást akkor nektek is. :)
2013. márc. 18. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!