Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A szilva jó székrekedésre?...

A szilva jó székrekedésre? Vagy épp ellenkezőleg? Hasfogó hatása van? Nekünk most az előbbire lenne szükségünk.

Figyelt kérdés
2013. márc. 17. 12:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
a szilva hashajtó hatású
2013. márc. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszi a gyors választ!én is erre tippeltem
2013. márc. 17. 12:48
 3/11 anonim ***** válasza:
Szilva lazítja a székletet, tehát jó székrekedésre. Nem tudom mennyi idős gyereknek kell, de a szilvalekvárt előszeretettel ajánlom székrekedésre:)
2013. márc. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Reszelt alma cukor nélkül, sárgarépa reszelve, vagy a kipréselt leve. Ezek fogják a székletet. Ha hosszan elhúzódik, főzhetsz neki rizst is. A rizs főzőleve, amikor már besűrűsödik "taknyosra":-), nagyon jó ilyesmire. Párolt sárgarépával főzelék helyett is adhatod, nagyon picit ízesítve. lehetőleg se tejeset, se cukrosat ne egyen/igyon a gyerek 1-2 napig.
2013. márc. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget.9 hónapos.ma már volt kaki,de elég nehezen jött össze,és kemény volt.( bocsánat a pontos leírásért)
2013. márc. 17. 13:31
 6/11 anonim ***** válasza:
Őszibaracklé, narancslé jó még. Ha eszik joghurtot, akkor azt is adhatsz. Nem tudom miért írta az egyik válaszoló, hogy almát, rizst adj neki, hisz ezek székletfogók, miért ne ehetne tejterméket? Tejterméket hasmenés esetén kell kerülni, itt pedig ugye az ellenkezőjéről van szó.
2013. márc. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az őszibarack is nagyon jó.
2013. márc. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 frászkarikaborsó ***** válasza:
hashajtó, a legjobb a szilvalekvár, ha reggelire megeteted vele, délutánra szerintem lesz eredmény :)
2013. márc. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 kíváncsicska ***** válasza:
Tegyél a főzelékébe egy kicsivel több olajat.Az is meghozza a várt hatást
2013. márc. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
megevett egy üveg szilvát uzsira,és fél óra múlva meghozta az eredményt!:-)
2013. márc. 17. 20:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!