Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem akarja megenni a tápszert,...

Nem akarja megenni a tápszert, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Kislányom két hét múlva lesz 1 éves, és mostmár lassan egy hónapja nem akarja enni a tápszert (reggel és este kapja még). A védőnőnek mikor említettem azt mondta azért nem eszi meg mert unja. Mikor kérdeztem mit csináljak akkor, azt mondta majd meglátjuk, próbáljam csak adni neki, vagy ha nagyon nem megy tejpép. Most pár napja már küzdelem a reggeli és a vacsi, mert hiába eröltetem neki, nem eszi meg, és a tejpép sem kell neki. Mit csinálhatnék? Mit adjak akkor neki? Azt mondta a védőnő hogy még szüksége van a tejalapú étkezésekre.
2013. márc. 18. 08:25
 1/4 anonim ***** válasza:
hát igen még nagyon jó lenne ha kapná, a tejalapú még fontos neki. van különböző ízesítésű tápszer esetleg próbáld meg azt. nem tudom a tejet mikor tervezed bevezetni 1 évesen már lassan kaphat, mondjuk az enyém is ennyi idős de még várok vele kicsit. amúgy ha a tejtermékeket elfogadja az is jó azért.
2013. márc. 18. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezek a junior gyerekitalok pont ilyen időszakra vannak kitalálva- tápszert már nem issza, viszont még a bolti tej bevezetését nem szeretné az anyuka...lehet egy próbát megérhet!

[link]

2013. márc. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
mi egy kanál vaníliás tejpépet keverünk hozzá, hogy jó ize legyen. Ez bevált azóta imádja!
2013. márc. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Próbáld meg az ízesített tápszert esetleg, ami már nagyobb babáknak lett kitalálva (1éves kortól Novalacnak vaníliás, Milupának van banános, Humananakis van banános-vaníliás, almás).

De egyébként én 8 hós fiam is gyűlöli a tápszert is, tejpépet is. Még félálomban meg tudom vele itatni, de nem tudom, hogy mi lesz 1 éves kora körül. Sajnos ő a joghurtokat sem szereti, bár ezeket csak most kóstoljuk.

Eszik a kislányod ilyeneket, mert a tejtermékek is tejalapnak számítanak, nemcsak a tápszer.

2013. márc. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!