Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem akarja megenni a...

Miért nem akarja megenni a babám a tápszert?

Figyelt kérdés
Egy éves babám nem igazán akarja elfogadni a tápszert, ha mégis sikerül rávenni, hogy elfogadja, legjobb esetben is csak a felét hajlandó elfogyasztani. Semmi mást nem utasít vissza, a többi étkezéssel nincs gond. Tejet nem adhatok neki, mert érzékeny rá. Mit tehetek ebben az esetben? Előre is köszönöm a válaszokat.
2012. júl. 12. 22:24
 1/8 anonim ***** válasza:

1 éves kortól már van tejital!

Esetleg kakaót beletenni!

2012. júl. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kóstoltad már a tápszert mert valami förmedvény íze van!!! Most gondolj bele ha ínyenc a babád egész nap jobbnál jobb dolgokat kap este meg kap tápit hát én se innám meg.Én megpróbálnám átverni ha vacsiról van szó pl.akkor csinálnék neki darát kukoricából v.kölesből v.rizsből v.grizből és tennék bele fahéjat vaniliát, gyümölcspürét és így beviszed a szervezetébe azt a bizonyos mennyiséget.A joghurt,túró,tejfől,sajt azzal hogy álltok arra is érzékeny? Mert ha nem akkor ne aggódj a tápi végett! Remélem tudtam segíteni! :-)
2012. júl. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

kakaó, pici vaníliás cukor, barackos bébiételből egy pici bele... esetleg banánnal összeturmixolni majd szűrőn átszűrni mert eldugul a cumi :)

ha nem speciális tápszert kap akkor könnyebb a dolgod mert sokféle ízűt lehet kapni, enyém a humana banánosat szerette és a neslé vaníliásat, bár az már 2 éve volt, biztos azóta mégtöbb ízű van :)

2012. júl. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Miből adod neki? Cumisüveg, csőrös pohár, szívószál, pohár? Eddig szoptattad? Próbáld ki, hogy másból megissza-e, lehet, hogy nem is a tápszerrel van a gond.

Megjegyzem, az én kisfiam eddig 4 féle tápszert/tejitalt kapott (születésétől kezdve, most 2 éves), mindegyiket elfogadta. Én is kóstoltam, szagoltam mindet, szerintem semmivel sem rosszabbak a tejnél. Pedig egyik sem volt ízesítve.

2012. júl. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 krisztivan ***** válasza:
Nem kell neki a tápszer akkor egyen joghurtot,sajtot,túrót.Nem kell ezen ilyen korban már fennakadni:-))
2012. júl. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Se joghurt, se túró, semmi, mindentől megy a hasa, így nem merem. De a többit kipróbálom, köszönöm. :)
2012. júl. 12. 23:42
 7/8 krisztivan ***** válasza:
Az nehezebb tészta.Bocsi:-))
2012. júl. 12. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A kakaóport kipróbáltam. Nem jártam sajna sikerrel. Az elkövetkezendő napok kísérletezéssel telnek majd. Mindenkinek nagyon szépen köszönöm. :)
2012. júl. 13. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!