Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik webáruházban tudok...

Melyik webáruházban tudok olyan babakocsit venni, aminek nagy a kereke, valamint puhafalú mózeskosár, pelenkázótáska, lábzsák, esővédő van hozzá, és 30-40ezer ftba kerül?

Figyelt kérdés
2013. márc. 18. 09:11
 1/4 klopusz ***** válasza:

Szia!


Én Bergon babakocsit használtam, de eszembe sem jutott újat venni - nem fért bele a keretbe. Használtan vettem, három évig használtam és tovább is tudtam adni.

Néz körül a Tesz-vesz-en, Vaterán, vagy ha tudsz, menj el a börzére.


Remélem, segítettem.

2013. márc. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

mindenképp újat szeretnél?esetleg vatera?mert sokkal jobban jársz, ha egy minőségeset veszel használtan.Amikor én is kocsit keresetem nálam is a nagy kerék volt a szempont, most már látom, ahogy nő a baba bármilyen kocsi megteszi. én inkább olyat vennék majd a másik babámnak, amire rá lehet pattintani hordozót és mózest. bocsi, ha nem a kérdésre válaszoltam!



[link]



[link]



[link]


[link]



[link]



[link]



[link]



[link]



[link]



Vagy ilyenre gondoltál:


[link]



és ehhez mit szólsz??????



[link]


ez nagyon masszív kocsi!!! Nagyon ajánlják!

2013. márc. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


Mindenképp vedd figyelembe, hogy, ha viszonylag sokat utaztok majd a babával, egy ilyen hatalmas lapra csukható dögöt, egy rémálom bevarázsolni a csomagtartóba, kivéve, ha nem combi vagy kisbusz :)

2013. márc. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2013. márc. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!