Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babymax Leo, Babymax Flora...

Babymax Leo, Babymax Flora vagy Bertoni Combi babakocsi?

Figyelt kérdés

Ha a három közül kellene választanotok, melyik lenne az?


[link]

[link]

[link]


2013. márc. 18. 14:23
 1/8 A kérdező kommentje:
A tapasztalatok is érdekelnek mindhárom kocsiról. Köszönöm!
2013. márc. 18. 14:25
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekünk Leo van, és egy szóval jellemezném a jó és rossz tulajdonságait is: KICSI.

3 hónaposan már kinőtte a fiam, azóta kilóg a lába belőle, téli babának egyáltalán nem ajánlott, mert téli öltözékbe alig fér el benne (se hosszra, se szélre). Ráadásul alacsony is.

Egyben jó tulajdonsága is ez, hogy kicsi, hiszen könnyen lehet vele közlekedni, kis közértbe is simán el tudok menni vele. Nem nehéz, 5-6 lépcsőfokon egyedül simán felviszem.

Szeretem benne, hogy könnyen fordul, átfordítható a tolókar, de ha 170 centi fölött vagy, akkor már alacsony (mint pl. nekem), egy kézzel simán össze lehet csukni-nyitni.

Fiam 6,5 hónapos, ülni még nem tud, ezért a sportkocsi részét még nem használtuk, arról nem tudok még nyilatkozni.

Összefoglalva: még 1x nem venném meg, mert egy gagyi kocsi, de jó áron van. Inkább kipótolnám ezt a pénzt, és vennék jó állapotú használt kocsit.

A Flora-ról úgy tudom valamelyest nagyobb mint a Leo, a 3.-at nem ismerem, de szerintem dettó mint a másik kettő.

2013. márc. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszod! Jó lenne, ha mások is írnának. Ismerőseink adnák el ezeket a kocsikat, hibátlan állapotban, nekünk féláron.

De nem tudom, hogy melyiket vegyük meg.

2013. márc. 19. 09:50
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia !

Nekünk Babymax Flora van ! Mi nagyon szeretjük , mi mikor vettük 1 éve akkor néztem a Bertonit is , de nekem az nem tetszett , ez sokkal stabilabb , és nagyon jók a kerekei is ! A fiam nagyon sokat alszik benne , sokszor a lakásba is abba alszik ! Nekem a Leonak a váza olyan fura , de te döntesz ! Én mondjuk nagyon sokat sétálok,vele és sokszor boltba is vele megyek, és a cuccokal könnyen elbírom :)

2013. márc. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Elég széles és hosszú a Flóra fekvőfelülete? Ha télen beöltöztetem a gyereket, akkor is kényelmes lesz?
2013. márc. 20. 17:07
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia én most vettem egy Bertoni Combit az Extremdigital.hu-ról, 1 nap alatt kiszállították. 8 hós a babám,de még nem ül,fekszik benne de elég szűk, újszülöttnek nem venném meg. Már a 3. séta után elkezdett nyikorogni. Előtte egy Kunert Silverünk volt, strapabíróbb, szélesebb, de annak meg a kereke esett ki mindig. Lényeg, h ha a combiba mózest is teszel akkor felöltöztetve már nem túl kényelmes neki.
2013. márc. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

4. válaszoló vagyok !

Igen elég tágas , mi overállba is használjuk , és bőven elfér benne !

2013. márc. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Végül a Florát vettük meg, könnyű kocsi, nem nehéz cipelni, elég tágas is, és ami nagyon jó, hogy átfordítható a tolókarja. Mivel könnyű kocsi, szerintem sportkocsiként is szuper lesz. Szóval egész jó kocsi, az ára is jó, így féláron hozzájutva meg pláne megérte.

2013. márc. 24. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!