Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Újabban 4 hós babám éjjelente...

Újabban 4 hós babám éjjelente 1-1,5 órát ébren van. Talán sokat alszik napközben?

Figyelt kérdés
1x kel fel, mint eddig. De mostanában nem akaródzik visszaaludni szopi után. Nem sír, nem nyűgös, csak szuszog meg cuppog a sötétben (szeme nyitva), de idegesít, hogy a végén felcseréli a nappalt és az éjjelt. Nappal össze-vissza kb 4 órát alszik, este 1/2 8-kor alszik el és reggel 6-7-kor kel. Talán már sok 4 hónaposan a nappali alvása ahhoz, hogy ennyit tudjon aludni éjjel?
2009. szept. 16. 12:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem most nálatok van valamilyen fejlődési ugrás, azért lehet hogy felkel.Az éjjelt a nappallal az ért nem olyan könnyen cseréli ő már fel, nem újszülött, nálunk jobban fenn áll ennek az esélye. Gondolom kialudta magát és azért nem alszik vissza rögtön. Nálunk is volt ilyen, igaz nekem tápszeres a babám, én ilyenkor nem háborgattam, letettem, volt hogy egy kicsit nyüszögött-morgott de pár nap múlva leszokott róla és nem is ébredt meg egyszer sem.
2009. szept. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, jól érzékeled. Próbálj meg fokozatosan lecsípni a napközbeni alvásból, amíg el nem jutsz kb 3 óráig. Annyi elég neki, ha mostanában éjszaka felébred. Nálunk is ez volt. Éjjel felébredt, és nem volt sírás, csak elvolt csendben az ágyában, de nem tudott visszaludni. Volt, hogy 3 órát ott dekkoltam mellette !! Aztán lecsíptem a nappali alvásokból, és láss csodát, aludt reggelig, mint a bunda :-)
2009. szept. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!