Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónapja növekedési fázis?

5 hónapja növekedési fázis?

Figyelt kérdés
5 hónapos kisfiam 68 cm és 9 kg. Már nem 3 óránként hanem 2-2,5 óránként eszik tápszert. Már javában megy a hozzátáplálás reggeli egy üveg gyümis bébiételt és ebédre 1 üveg főzeléket megeszik, de utána rögtön követeli a tápszert! Normális ez? Kicsit aggódom, hogy ennyit eszik
2013. márc. 18. 20:45
 1/2 Kerria ***** válasza:

Nekem is soknak tűnik...megértem az aggodalmadat. Csak a tápszert fogadja el utána, pl vizet nem... nem lehet hogy csak szomjas?


Védőnőd mit javasolt?

2013. márc. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Na ez meg a másik. Nem hajlandó semmilyen folyadékot elfogadni. Se tea se víz se gyümölcsle semmit. Egyszerűen nem tudom beleeroltetni. Védőno szerint ne eroltessem nem szomjas (?) És az h ennyit eszik szerinte növekedési fázisban van. Na de már 5 hónapja...
2013. márc. 19. 07:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!