Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4hónaposan lehet növekedési...

4hónaposan lehet növekedési ugrás?

Figyelt kérdés
2óránként kér enni a lányom (anyatejes).Eddig 3-3,5 óránként evett.Az elmult 2-3 napba elégnyügös.nem volt ilyen egy igazi álom baba.de 3napja kb csak kézbe van el de ha cicire teszem eszik utánna 1,5 óráig minden ok de aztán kezdődik előről kézve van el csak de ott se sokáis ismét cicire teszem.növekedési ugrás lenne? Vagy fogytán a tejem? Remélem nem :(
2013. febr. 25. 21:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nem is növekedési ugrás nem baj, tedd csak mellre ahányszor kéri, ahány óránként kéri. Nekem sem növekedési ugrás miatt volt kevés a tejem, hanem egyszerűen nem akart enni, vagy a fogzás miatt vagy nem tudom, de 1 hétbe telt mire visszahoztam a tejem, mert nagyon megcsappant. Volt, hogy félóránként kérte a cicit, adtam neki, mellette mellszívóval ingereltem. Mostanra szépen beállt, megint alkalmanként csak az egyik mellből szoptatok néha kér még pár kortyot a másikból.
2013. febr. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nálunk is pont ez volt (van)!

A 3 hónapos növekedési ugrás után beállt a 3 órára, ez tartott kb. egy hétig, aztán elkezdett 1,5-2 óránként enni éjjel-nappal. :(

Védőnői tanácsra bevezettük a sinemil tejpépet, ezzel kiváltottuk a vacsit, hogy majd utána biztosan tök jó nagyot fog aludni, de sajnos nem segített, előtte-utána két órával ugyanúgy eszik, meg amúgy is. :(

Most majdnem 5 hónapos a babám, elkezdtem az almát, de nem kell neki, pedig szerintem ez csak akkor fog megoldódni, amikor már tartalmasabb ételeket eszik, szerintem a tej magában már nem elég neki. Illetve elég, csak ilyen áron, hogy gyakran kér.

Ezzel annyi baj van, hogy ha egyszer késik egy szopi, nagyon tele lesz a mellem, és félek, hogy begyullad. :(

2013. febr. 26. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!