Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak is igy felpörög a 2...

Másnak is igy felpörög a 2 hónapos babája?

Figyelt kérdés
Egész nap alig alszik, mert mozog, kapálózik és a végén úgy elfárad benne hogy szinte lihegve veszi a levegőt és sirni kezd. Látszik rajta hogy álmos, majd leragad a szeme. Mire majdnem elalszik újra elkezd kapálózni és sirni és kezdődik minden elölről. Estére meg olyan nyűgös lesz hogy nem aludt egész nap hogy nem tudjuk elaltatni. Már próbáltam becsavarni takaróba hogy ne tudjon mozogni, attól kicsit megnyugszik, de egy idő után újra kapálózik és kibugyolálja magát. Ez valami betegség lehet nála? Egy kissé aggódom emiatt.
2009. szept. 16. 14:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én 6 hetes lányom ugyanezt csinálja.Én azt vetten észre,hogy olyankor vagy fáj a hasija(nem tud pukizni vagy nehéz a kis gyomrának megemészteni a kajcsit,ilyenkor gripe watert adok neki az segít kicsit)vagy unatkozik.

2009. szept. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az álmosság legkisebb jelére tedd le aludni, akkor is ha tiltakozik. Így elkerülöd, hogy túlpörögje magát. Lehet, hogy 10 percig sír az ágyában, de aztán el fog aludni (legalábbis valószínű).
2009. szept. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Már próbáltam letenni, de nagyon sokáig sir, már a hangja is elmegy közben. A hasa sem fájhat szerintem, azon már túlvagyunk. Tegnap csinálta ezt, ma meg úgy alszik mint a bunda, fel se lehet ébreszteni. És ez igy meg kétnaponta. :-(
2009. szept. 16. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!