Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kocsicipő mikor kell?

Kocsicipő mikor kell?

Figyelt kérdés
2013. márc. 19. 00:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül kell! Mi jól megvoltunk nélküle a Lányomnál (kaptunk 1 párat kölcsönbe, a babakocsis sétákhoz adtam rá tavasszal) és a Fiamnak sincsen egyelőre. Körülményes feladni szerintem. Egy vastag zokni pont úgy megteszi, mint a kocsicipő.
2013. márc. 19. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi is pontosan a kocsicipö.

Nekem elsö lányom márciusban volt féléves onnantól kezdve már jóidö volt (nem úgy mint most) és nem kellett takaró sem. ekkor még vastag zoknit adtam rá, majd mikor felállt de még nem ment akkor mászócipöt. majd mikor már biztosan ment rendes cipöt.


Most a második lányom 8 hós, de kutya hideg van, lábzsákban van még, és ki sem tudunk menni nagyon, így vastag zokni. Majd ha jó isö lenne, akkor már mehetne a mászócipö neki.

2013. márc. 19. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kocsicipő nem kell, igazából csak "dísznek" van.. Szóval így igazából bármikor ráadhatod tulajdonképpen, de nem muszáj.
2013. márc. 19. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha már nem kell az overál, de zokniban fázna a lába, ezért kell rá cipő!
2013. márc. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ahogy az előző is írta: overált már nem adsz rá, viszont a zoknin átfúj a szél könnyen! Ilyenkor jó a kocsicipő! Régebben én sem értettem, hogy minek az, csak dísznek teszik a gyerek lábára babakocsizáshoz :), de ebben az időben egyértelmű volt számomra, hogy be kell szerezni egyet. És nem körülményes a feladása, ha tépőzárasat veszel!
2013. márc. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi! :) Akkor majd beszerzek egyet. :)
2013. márc. 19. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!