Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért cuppog 3,5 hónapos babám?

Miért cuppog 3,5 hónapos babám?

Figyelt kérdés
Általában teli hassal szokott cuppogni, amikor játszik a kis hangjával. Olyan, mintha szomjas lenne, de amikor megkínálom anyatejjel, akkor nem kéri, és játszik tovább, majd megint cuppog. Anyatejes, de néha kap tápszert is. Már nézegeti, hogy mit eszünk, de olyankor nem cuppog, csak ha az ágyikójában játszik, dumál, akkor szokott. Miért lehet? Nő a foga?

2013. márc. 19. 08:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mert van szája.

fefedezte, hogy van szája és azzal mást is lehet tenni mint enni.

Gondolom már behuzza a kezeit középre és tömi a szájába. Esetleg ha már tud fogni akkor azokat a dolgokat is tömi a szájába. Az orális inger óriási (még jó, ezért tud szopni)ezért mindent a szájához visz amit csak tud.


Azt tanuld meg, hogy a gyerekek telejsen mások. Neked alap, hogy van szád, neki nem. Ö rátud csodálkozni a kezére, mert egyszer csak elé kerül. A baba korban az is szép, hogy a világ kitárul elötte, és minden ami egy felnöttnek normális az a gyereknek új.

2013. márc. 19. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igaza van az előttem írónak :-) Lesznek még furcsább felfedezései is a gyerkőcnek :-D

Azt, hogy éhes/szomjas-e nagyon egyszerűen tudod leellenőrizni: gyengéden érintsd az ujjad a szája sarkához. Ha arra fordítja a fejét, és rá akar kapni, akkor éhes/szomjas, egyébként csak játszik ;-)

2013. márc. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem! Köszönöm szépen a válaszaitokat! Ment a zöld kezecske. Akkor mostantól én is vele élvezem a cuppogást, mert baromi tündéri, ahogy csinálja! :D
2013. márc. 19. 09:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!