Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet hogy 5 hónapos babám 4...

Lehet hogy 5 hónapos babám 4 esetleg 5 óránként akar enni?

Figyelt kérdés
Hiába próbálok bár mit, már tápszert is csináltam neki elkezdtük a hozzátáplálást, de nem, ha 3 óra mulva vagy volt hogy 4 óra múlva kínáltam neki cicit üvöltött elfordul, max vizet iszik, meg a cumi, mit csináljak? pisil kakil rendesen 7 kg körül van, több is már talán.
2013. márc. 19. 13:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Persze, hogy lehet.

És az is lehet, hogy néhány nap múlva meg 2,5 óránként akar majd :-)


(3 gyerekes anyuka)

2013. márc. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de akkor hogy csináljam a hozzátáplálást, ja a lényeg hogy mielőtt eszik alszik, (rossz alvó, két óránként kb 20 de volt hogy 5 percet aludt) és szinte álmában etetem nap közben is ciciből mert éjszaka persze tudom álometetés azzal nincs is semmi baj, de akkor a bébiételt két etetés közé rakjam? meg volt már hogy 6 óra is eltelt mire hajlandó volt enni. és akkor a vizet vagy teát miért issza annyira? köszönöm a válaszokat
2013. márc. 19. 14:17
 3/5 anonim ***** válasza:
De jo neked :)).
2013. márc. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez nekem szopisztrájknak tűnik. Az enyém is csinálta, pont ugyanezeket a szopival, alvással kapcsolatban. 1 hónapig semmit nem hízott, jóformán csak éjjel szopott rendesen. Én azt csináltam, hogy ott maradtam vele alvás közben, hagytam cicizni, így azért szopizgatott. És nagyon lassan visszaállt a szopi. Az alvása nem nagyon, utána napközben csak úgy aludt rendesen, ha ottvoltam vele én is, egyébként 5 perc múlva fölébredt. Most egyéves, mostanra tudom otthagyni, ha elalszik. Ezt az időszakot ki kell bekkelni, bár tudom, idegtépő, lényeg, hogy ne erőltesd a szopit, csak finoman. Ha nem görcsölsz nagyon rá, előbb elmúlik.
2013. márc. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Negyedik vagyok: a kaját most ne erőltesd, én a helyedben napi 1X valamelyik szopi után adnám.
2013. márc. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!