Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kis babás anyukák, milyen...

Kis babás anyukák, milyen programokat csináltok férjetekkel? Szóval milyen gyakran és miket? Nem akarom elhanyagolni azért a kapcsolatunkat.

Figyelt kérdés
2013. márc. 19. 14:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Heti rendszerességgel kiveszünk legalább egy-két órát magunknak. Általában hétvégén, akkor a fiam mamizik!

Nemrég például szombat délelőtt csavarogtunk kettesben egy kicsit. Kávéztunk, vásároltunk, tippmix-eltünk!:)

De vacsorázni is el szoktunk menni!

2013. márc. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Két pici gyerekünk van, a nagy most 2 éves. Nem járunk el kettesben sehová, visszük mindig a gyerekeket is. Sajna nincs kire hagyni őket, de amíg ilyen picik én nem is szeretném. Ha majd fognak tudni beszélni és el tudják mondani mi a bajuk, mit szeretnének enni stb. akkor talán.
2013. márc. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nincs kire hagyni a picit, így vagy együtt megyünk, vagy sehogy. De este, amikor kisasszony alszik tudunk mi itthon is egymásra hangolódni. Hetente egyszer gyertyafényes vacsi, masszázs, közös fürdő, vagy épp házimozi, stbstb. Nem kell kimozdulni, hogy jó maradjon a kapcsolat. Szerintem kevés olyan szülő van, aki már az első évben el tudna járkálni külön.

Persze, külön- külön havonta eljutunk barátozni- barátnőzni. De csak 1 éves kora óta. Mármint én, párom eljárkált már az elején, de nem sajnálom tőle. Meg ez más kérdés.

2013. márc. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!