Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet h.17 hónaposan tört ki...

Lehet h.17 hónaposan tört ki lányomnál a 2. szeparációs szorongás? Már kezdek megőrülni.

Figyelt kérdés
2013. márc. 19. 21:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg az én kislányom most töltötte a három évet és még a wc-re is kisér, a másik kettő is így volt amikor óvodába mentek akkor szoktak le rólam egy kicsit. A két nagy pedig már 13 és 10évesek a mai napig nem mennek táborba mert én nem vagyok ott. Addig jó míg velem vannak, mert már főleg a nagyoknál nem sokáig fog tartani ez az állapot. Pár év és leszar... nagy ívben.
2013. márc. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
45%
Igen: 1,5 éves kor körül van még egy szepa! :(
2013. márc. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

mipa? he?


ILYEN NINCS

2013. márc. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

Az ember fel se foghatj, hogya nőttek fel a gyerekek százezer évek alatt ilyen okos tudományos idiotizmusok hiján.


A kanibálgyerek is felnőtt, a parasztok tizenkét gyereket is felneveltek mindenféle szihomókusi agyrémek nélkül, és egészségesebb, életképesebb felnőttek lettek, mint a Pikler Emmi, dr. Spock és más kretének lombikjaiban kikisérletezett nyomorultakból.

2013. márc. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!