Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fiatal anyukák hogy bírjátok?...

Fiatal anyukák hogy bírjátok? Idegileg, fizikailag, segít valaki? Hol laktok? Anyagilag mennyire bírjátok?

Figyelt kérdés
Kérlek kort is írjatok!
2012. dec. 10. 21:41
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves a fiatal anyuka?
2012. dec. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
62%

Idegileg: azthiszem elég jól, persze bele kellett szoknom, hogy hamar anyuka lettem.

Fizikailag: nem panaszkodhatom, teljesen renben vagyok, bár a hátam majd leszakad.

Nem segít senki, de nem is kell. Albérletben lakunk. Anyagilag nem túl fényes a helyzet, dehát mi vállaltuk:)


Kétgyerekes, 19hkm. 22 éves vagyok.

2012. dec. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
88%
30 vagyok. Fiatal. Segítségem semmi. Budapest. Anyagilag pont kijövünk.
2012. dec. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
78%

albérletben,köszönöm,többé-kevésbé jól,de nekem is vannak rossz napjaim,ahogy a lányomnak is(ha a kettő egybeesik az a katasztrófa) férjem és a nagyszülők segítenek,és anyagi gondjaink sincsenek szerencsére.

25vagyok

2012. dec. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

24 éves vagyok.1 éves a fiunk.Párom szüleinél lakunk,felesben fizetjük a rezsit és a konyhapénzt is.Több gyedet kapok mint a férjem fizetést :)

Néha ki vannak az idegeim,mert a házimunkát közösen végezzük,de a gyerek körüli teendők csak az enyémek és mellette iskolába is járok.Mindenki rengeteget dolgozik így segíteni nem nagyon segítenek.Ha külön laknánk albérletben legalább nem 5 emberre kellene mosnom,főznöm stb csak 3-ra...De szerintem anyagilag így jobban járunk és kölcsönösen segítjük egymást.Amikor férjem munkanélküli volt anyósék segítettek,amikor meg anyósom volt munkanélküli akkor meg mi segítettünk...

2012. dec. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
idegileg és fizikailag jól bírom,persze vannak nehezebb napok. segítségem volna,de messze is vannak a nagyszülők,meg a párom is későn ér haza,így tulajdonképpen mindent egyedül csinálok. Anyagilag egy teljesen átlagos család szintjén vagyunk. Különösebben nincsenek gondjaink. 22 vagyok,lányom 3 hónapos.
2012. dec. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

32 vagyok két aprósággal. èn öregnek vagy fiatalnak számítok?


nincs segítség. minden rokonunk több száz km-re lakik. mi 4-en vagyunk, férjem 7-18-ig dolgozik, de utánna sokat segít.


idegilek nehéz, de sokat eljárok a lányokkal így már egyre jobb, fizikailag nem kell igazán fogyoznom, mert 1x11kg 1x7kg. néha egyött akkor kb 30 kg-nak érzem öket.

anyagilag jól, férjem nagyon jól keres, ezzel nincsen gondunk.

2012. dec. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Igazából csak "gondolkozunk" ezen...Én még suliba járok 20 éves vagyok, az egyetemből van egy évem hátra.A párom most kezd el rendesen fő állásba dolgozni, szóval nem túl rózsás a helyzet. Csak kíváncsi vagyok mások, hogy oldják meg a mai világba,hogy fizessék ilyenkor például a 30 ezres fütés számlát meg úgy mindent...Egy fizetésből lehetetlen.
2012. dec. 10. 21:53
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

26 vagyok, lassan két éves lesz a lányom. Egyedül nevelem, segítségem semmi. Nincsenek rokonok meg nagyszülők. Apukára néha számíthatok, de azért túlzásba nem viszi.

Idegileg nagyon nagyon nehéz. Anyagilag sem könnyű. Fizikailag nincs olyan nagy gondom, mióta nem akarja mindig felvetetni magát a lányom, meg mióta viszonylag jól alszik ejszaka.

2012. dec. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
84%

Jól bírom, egyre jobban élvezem :-)

Segítség van, anyósom és apukám is velünk egy városban él, anyósom 6 órában dolgozik apukám pedig vezető beosztásban van így be tudja osztani az idejét. Ha mégis nagyon tele lenne a hócipőm, lemegyek anyukámhoz vidékre, otthon lakik még az egyetemista húgom és az öcsém is, szóval van jelentkező babázásra :-)


Saját lakásban lakunk, kamatmentes hitel van rajta. Én max gyed-et kapok, párom jól keres, tudunk félretenni elég sokat.


26 vagyok, lányunk 1,5 éves.

2012. dec. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!